Kurs BSV 0,00368000 BTC
Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Aktualny kurs BSV

Sprawdź aktualny kurs kryptowalut.
HomeKursy kryptowalutAktualny kurs BSV

Kurs Bitcoin SV 0,00368000 BTC

Zmiana (24h): 11,51%

Aktualna
Kapitalizacja

2 617 098 738 USD 1.51%

W obrocie
Wolumen

240 855 424 USD 11.1%

Najwyższy Kurs
ATH

495,94 USD -71.93%
16-04-2021

Koncept: Proof of Work
Tagi: Cryptocurrency, Sha256, Proof Of Work, Mining

Kalkulator BSV / BTC

Ile to 1 Bitcoin SV?

BSV0 BTC
BTC0 BSV
Nie wiesz jak kupić BSV?

Bitcoin SV a jego kurs

Bitcoin to elektroniczny system pieniężny typu peer to peer, stworzony przez dr Craiga Wrighta pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Po raz pierwszy został szczegółowo opisany w Bitcoin Whitepaper w październiku 2008 roku, a kod źródłowy został wydany w styczniu 2009 roku. Bitcoin ledger i łańcuch bloków zostały ustanowione z generowania bloku Genesis w dniu 3 stycznia 2009 r. i wydobycie bloku 1 sześć dni później, w dniu 9 stycznia 2009 r.

Bitcoin umożliwia przesyłanie płatności elektronicznych bezpośrednio od jednej strony do drugiej, bez konieczności posiadania centralnej instytucji lub serwera do przetwarzania transakcji i/lub przechowywania środków.

Bezliderowa struktura sieci jest postrzegana jako rozwiązanie problemu bizantyjskich generałów, pozwalając rozłączonym jednostkom podążać we wspólnym kierunku bez scentralizowanych instrukcji. Rozwiązuje to kilka problemów, które wcześniej były postrzegane jako nierozwiązywalne w sieciach rozproszonych, w tym problem zapobiegania podwójnemu wydawaniu monet.

Zastosowania

Bitcoin jest przede wszystkim systemem płatności, który wspiera połączenie peer to peer i natychmiastowe transakcje. Wczesna historia płatności Bitcoin wymagała od użytkowników zrozumienia skomplikowanych szczegółów technicznych technologicznych podstaw Bitcoin, aby dokonać transakcji. Ale rozwój, taki jak Paymail i uproszczona weryfikacja płatności zmieniają krajobraz i sprawiają, że jest to znacznie łatwiejsze dla użytkowników, aby połączyć.

Bitcoin wspiera również rozwój protokołów warstwy aplikacji, które wykorzystują Bitcoin Transactions jako warstwę transportową do wymiany informacji. Kilka protokołów warstwy aplikacji już istnieje dla BitcoinSV - aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz Budowanie na Bitcoin. Metanet łączy wysoce bezpieczne i natychmiastowe transakcje subcentryczne Bitcoin z przechowywaniem i transferem danych onchain, umożliwiając wydajne i bezpieczne korzystanie z sieci. Spowoduje to powstanie Internetu Wartości, w którym mikropłatności staną się środkiem zarówno dostępu do danych, jak i ich monetyzacji.

Aplikacje, które wykorzystują niezmienną naturę Bitcoin Ledger do przechowywania i pobierania danych pojawiają się w coraz szybszym tempie. Skrypty False Return i inne skrypty, które używają Pushdata Opcodes, aby wepchnąć dane do transakcji Bitcoin, tworzą nowe sposoby rejestrowania danych do publicznej konsumpcji. Bitcoin działa jako serwer znaczników czasu pozwalający na walidację danych i odwoływanie się do nich za pomocą transakcji.

Sieć

Sieć Bitcoin jest siecią, której używają wszyscy użytkownicy, aby uzyskać dostęp do księgi głównej. Sieć tworzy się spontanicznie w czasie, gdy więcej osób uzyskuje dostęp do systemu i korzysta z niego. Nie ma centralnego zarządzania, który określa, jak rówieśnicy w sieci muszą się połączyć, ale struktura motywacyjna, że Bitcoin zatrudnia do wprowadzenia górników przedsiębiorstw do systemu powoduje spontanicznie utworzony system, który jest prosty i odporny.

Gdy ostateczne ograniczenia protokołu zostaną usunięte w Chronicle Update (spodziewane na początku i w połowie 2021 r.), użytkownicy sieci będą mogli tworzyć podzielone strefy, które stosują specyficzne zestawy reguł odpowiadające ich wymaganiom. Będzie to możliwe dzięki transakcjom wykorzystującym OP_VER do wydawania poszczególnym podzbiorom węzłów specjalnych instrukcji, co stworzy efekt warstwowych partycji sieciowych nad systemem bazowym, które są określane jako Bitcoin Layered Networks.

 

Zobacz jak grają nasi użytkownicy
Ostatnie transakcje
Godz.ParaInwestycjaZysk
18:39BTC-BSV0,03880000 BTC0,00153120 BTC3,95 %

KryptoBot najlepszy bot do Kryptowalut?

Czy nasz już konto w KryptoBocie?
 • GameStop uruchamia platformę NFT na Ethereum. Firma zachęca twórców gier i innych ekspertów z branży do współpracy.

 • Arbitraż jest jednym z działań, które mogą być prowadzone przez tradera na rynku kryptowalut. Kup taniej na jednej giełdzie, sprzedaj na innej.

 • Kryptowaluty stają się również tematem memów. Nic w tym dziwnego, że w końcu co trafiło do Internetu zostaje w nim na zawsze.

Aktualne notowania

Na naszym serwisie wszystkie kursy kryptowalut odświeżają się co 60 sekund, 24h na dobę.

Kapitalizacja rynku
 • 1 632 880 596 235 USD
 • Zamiana: 2.44%
Wolumen
 • 160 074 658 597 USD
 • Zamiana: 15.6%
Kryptowaluty
 • Wszystkie: 8 339
 • Aktywne: 32 160
Giełdy
 • Wszystkie: 1 268
 • Aktywne: 360