Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Aktualny kurs GAME

Sprawdź aktualny kurs kryptowalut.
HomeKursy kryptowalutAktualny kurs GAME

Kurs GAME 0,11 EUR

Zmiana (24h): 0,00%

Aktualna
Kapitalizacja

241 686 USD -1.84%

Najwyższy Kurs
ATH

6,90 USD -99.98%
09-01-2018

Koncept: Not mineable
Tagi: Gaming, Marketplace, Mining, Ethereum (ETH) Token (ERC-20), Polygon (MATIC) Token, Proof Of Work, NFT Token, Software

Kalkulator GAME / EUR

Ile to 1 GAME?

GAME0 EUR
EUR0 GAME
Nie wiesz jak kupić GAME?

Cyfrowa waluta w cyfrowym świecie gier

GameCredits (GAME) to waluta obowiązująca w branży gier. Za pomocą GAME można łatwo kupować przedmioty w grach. Dzięki mocy technologii blockchain użytkownik może w pełni dysponować wszystkimi swoimi przedmiotami w swojej ulubionej, co pozwala na ich sprzedaż na rynku wtórnym innym graczom lub kolekcjonerom. Co więcej, GameCredits wprowadza nowy poziom innowacyjności do doświadczeń związanych z grami, pozwalając graczom stawiać swoje GAME na swoje ulubione gry. Ponadto twórcy gier będą mieli udział w nowych źródłach przychodów z transakcji handlowych w ramach swoich gier.


Historia kryptowaluty GAME

GAME CREDITS (GAME), znana wcześniej jako Gamerscoin, wystartowała w lutym 2014 roku, co czyni ją nie tylko jedną z pierwszych kryptowalut, które zostały uruchomione, ale pierwszą, która skupiała się wyłącznie na grach. Głównym celem GAME było, i nadal pozostaje wykorzystanie GAME do zrewolucjonizowania zakupów w grach, jak i do zapewnienia twórcom gier możliwości zarabiania pieniędzy w oparciu o zasady fair play, które zapewnia technologia blockchain.

Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy uruchomiono GAME CREDITS, powstał kolejny dynamicznie rozwijający się segment branży gier Esports, czyli formy profesjonalnych zawodów sportowych z wykorzystaniem gier wideo. Pierwotni twórcy GAME CREDITS przewidzieli ciągły rozwój sektora esportowego i wyobrazili sobie GAME jako cyfrową walutę, którą można włączyć do rozgrywek esportowych. GAME może zostać włączona do puli nagród i wypłat w turniejach esportowych. To był strzał w dziesiątkę, ponieważ branża odniosła niebywały sukces
Szacuje się, że w 2020 roku obroty branży wyniosą 1,1 miliarda dolarów, co oznacza wzrost o 15,7% w stosunku do roku poprzedniego. Razem z rosnącym rynkiem branży gier możemy zakładać, że Kurs GAME będzie rósł razem z nim.

Rozwiazania dla graczy

Zdobywaj przedmioty w grze i nie tylko

Oprócz niezmiennego prawa własności do swoich cyfrowych zasobów w grach oraz swobody sprzedawania ich i handlowania nimi, gracze będą mogli również uczestniczyć w systemie nagród GAME Rewards.
Platforma ta oferuje graczom możliwość zdobycia większej ilości GAME, a także unikalnych, spreparowanych w zamian za postawienie części swoich tokenów GAME. 

Niższe opłaty transakcyjne

Gracze otrzymują również oszczędności w zakresie możliwości przenoszenia przedmiotów w grze w całym w ekosystemie bez ponoszenia kosztownych opłat. Inaczej niż w sieci Ethereum Mainnet, gdzie gracze doświadczą wysokich kosztów transakcyjnych za przenoszenie wszelkiego rodzaju NFT w grze, przenoszenie kolekcji przedmiotów w grze na platformie GAME CREDITS będzie stosunkowo niedrogie. Zapewni to znaczną oszczędność kosztów dla wszystkich graczy.  Dzięki czemu cena GAME powinna być bardziej odporna na duże wachania.

Szybsze transakcje sieciowe: Skalowalność z Side-Chain

Skalowalność odgrywa kluczową rolę w trwałości i ogólnym sukcesie każdej niezawodnej platformy lub giełdy opartej na blockchain. Ten aspekt jest jeszcze ważniejszy dla tych, którzy z fundamentem strukturalnym na skraju masowej adopcji. 

Platforma GAME CREDITS

Platforma rozwiązuje ten problem poprzez obsługę równoległego łańcucha bocznego dołączonego do inteligentnych kontraktów. Łańcuch boczny jest rozwiązaniem drugiej warstwy, które rozszerza sieć Ethereum o bezpieczny, szybszy w realizacji transakcji i tańszy rozproszony dowód stawki (proof of stake) blockchain.

 

Zobacz jak grają nasi użytkownicy
Ostatnie transakcje
Godz.ParaInwestycjaZysk
15:03EUR-GAME501,30 EUR11,50 EUR2,29 %

KryptoBot najlepszy bot do Kryptowalut?

Czy nasz już konto w KryptoBocie?
Aktualne notowania

Na naszym serwisie wszystkie kursy kryptowalut odświeżają się co 60 sekund, 24h na dobę.

Kapitalizacja rynku
  • 2 527 780 347 130 USD
  • Zamiana: -1.62%
Wolumen
  • 157 062 435 831 USD
  • Zamiana: 28.03%
Kryptowaluty
  • Wszystkie: 8 339
  • Aktywne: 32 160
Giełdy
  • Wszystkie: 1 268
  • Aktywne: 360
Giełda Zonda