Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

1,2 miliarda dolarów upłynniono na Binance

HomeAktualności 1,2 miliarda dolarów upłynniono na Binance

Korekta Bitcoina

Cena Bitcoina spadła do około $50,300 na większości giełd kryptowalutowych podczas ostatniej wyprzedaży.

W chwili pisania tego tekstu, wiodąca waluta cyfrowa jest notowana w okolicach $51,500, ale jeszcze nie wiadomo, czy rynek osiągnął dno, czy też, jak widzieliśmy przez cały tydzień, BTC spadnie dalej do nowego niższego poziomu.

Tymczasem w ciągu ostatnich 24 godzin, według danych Bybt, zlikwidowano kontrakty na kwotę aż 2,44 miliarda dolarów. Likwidacje te przewyższają obecnie poziom obserwowany 14 marca, który posłał nas do poziomu $53,150 dzień po osiągnięciu wszechczasowego maksimum na poziomie prawie $62,000.

Dzisiejsza likwidacja zarówno longów ($2,23 mld) jak i shortów ($190,36 mln) nie osiągnęła jednak poziomu z 22 lutego gdzie obserwowaliśmy głęboką korektę..

 

Co ciekawe, jak zawsze, Binance przewodzi w likwidacjach odpowiadając za blisko 50% wszystkich likwidacji na poziomie 1,2 miliarda dolarów, z czego 1,1 miliarda dolarów stanowiły longi.

Traderzy Bitfinex i Deribit pozostają na równi pochyłej, a ich środki stanowią odpowiednio zaledwie 0,12% i 0,83% całkowitego udziału w likwidacji giełdy.

 

Likwidacje te mogą być częściowo związane z faktem, że Binance zarządza wolumenem 38,16 miliardów dolarów w kontraktach terminowych na Bitcoin w ciągu ostatnich 24 godzin, w porównaniu do 70 milionów dolarów i 2,56 miliardów dolarów odpowiednio dla Bitfinex i Deribit, zgodnie z danymi Skew.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!