Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

DeFi AMLT Oracle integruje najbezpieczniejszą na świecie sieć inteligentnych kontraktów RSK

Wszystkie operacje przeprowadzane na protokole RSK będą w pełni objęte automatyczną, zastrzeżoną oceną ryzyka z Coinfirm’s C-score opartą na 270+ algorytmach czerwonej flagi. Wykorzystanie Oracle umożliwia protokołowi RSK uzyskanie zielonego światła dla szerszej adopcji przez inwestorów instytucjonalnych i tradycyjny sektor finansowy, który chce uzyskać ekspozycję na zdecentralizowane finanse.

Sieć inteligentnych kontraktów RSK była w stanie sprawić, że cyfrowe złoto Bitcoin stało się bardziej wpływową, realną walutą.” – Paweł Kuskowski, CEO i współzałożyciel Coinfirm

RSK Infrastructure Framework (RIF), pakiet otwartych i zdecentralizowanych protokołów infrastrukturalnych mających na celu wspieranie zdecentralizowanej ekonomii współdzielenia, umożliwia szybszy, łatwiejszy i skalowalny rozwój aplikacji rozproszonych (dApps) w ramach zunifikowanego środowiska. Jego natywny token, token RIF jest używany do korzystania z usług zbudowanych na szczycie warstwy infrastruktury RSK. RSK będzie nadal utrzymywać najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo swojego ekosystemu opartego na inteligentnych kontraktach i interoperacyjności aplikacji, jednocześnie proaktywnie zajmując się regulacyjnymi wymaganiami zgodności AML / KYC (Anti-Money Laundering / Know Your Customer), wdrażając w pełni gotowe ramy dla inwestorów instytucjonalnych.

“Integracja Coinfirm’s DeFi AMLT Oracle z platformami RSK dodaje kolejny ważny blok budowlany do Otwartego Ekosystemu Finansowego na Bitcoin.”

źródło: pexels.com

Kurs AMLT

Defi dla Bitcoin nabiera rozpędu, a ta integracja umożliwi rozkwit tego rynku w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami, chroniąc inwestorów indywidualnych, instytucje i innych uczestników rynku.

Informacja, którą podało dziś AML wpłyneła bardzo pozytywnie na cenę tokena. Kurs AMLT 24.03.2021 wzrósł o 100%!

W zeszłym roku DeFi AML Oracle został zaprezentowany przez Coinfirm i jest pierwszym regulacyjnym rozwiązaniem technologicznym dla zgodności AML w zdecentralizowanej przestrzeni finansowej. Poprzez wykorzystanie Anti-Money Laundering w DeFi, sieć RSK będzie miała wszystkie korzyści, jakie przynosi innowacja, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z przepisami klasy instytucjonalnej. To ogłoszenie oznacza pierwszy oficjalny komercyjny przypadek użycia AMLT Oracle.

Czym są tokeny AMLT?

Tokeny AMLT są nagrodą dla stakerów, dostawców płynności i informacji, którzy zgłaszają podejrzane adresy kryptowalutowe związane z ransomware, hakerami, oszustwami i innymi przestępstwami opartymi na kryptowalutach. AMLT pozwala na przejrzystość i demokratyzację systemu finansowego poprzez aktywne zaangażowanie uczestników rynku w przeciwdziałanie złośliwym aktorom. Pozwala członkom sieci na dostarczanie informacji, ocenianie innych uczestników rynku i określanie związanego z tym ryzyka dla podmiotów i kontrahentów korzystających z walut wirtualnych.

 

źródło: www.coinfirm.com

Dodaj komentarz

19 − eighteen =