Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

DeFi AMLT Oracle integruje najbezpieczniejszą na świecie sieć inteligentnych kontraktów RSK

HomeAktualności DeFi AMLT Oracle integruje najbezpieczniejszą na świecie sieć inteligentnych kontraktów RSK

Wszystkie operacje przeprowadzane na protokole RSK będą w pełni objęte automatyczną, zastrzeżoną oceną ryzyka z Coinfirm’s C-score opartą na 270+ algorytmach czerwonej flagi. Wykorzystanie Oracle umożliwia protokołowi RSK uzyskanie zielonego światła dla szerszej adopcji przez inwestorów instytucjonalnych i tradycyjny sektor finansowy, który chce uzyskać ekspozycję na zdecentralizowane finanse.

Sieć inteligentnych kontraktów RSK była w stanie sprawić, że cyfrowe złoto Bitcoin stało się bardziej wpływową, realną walutą.” – Paweł Kuskowski, CEO i współzałożyciel Coinfirm

RSK Infrastructure Framework (RIF), pakiet otwartych i zdecentralizowanych protokołów infrastrukturalnych mających na celu wspieranie zdecentralizowanej ekonomii współdzielenia, umożliwia szybszy, łatwiejszy i skalowalny rozwój aplikacji rozproszonych (dApps) w ramach zunifikowanego środowiska. Jego natywny token, token RIF jest używany do korzystania z usług zbudowanych na szczycie warstwy infrastruktury RSK. RSK będzie nadal utrzymywać najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo swojego ekosystemu opartego na inteligentnych kontraktach i interoperacyjności aplikacji, jednocześnie proaktywnie zajmując się regulacyjnymi wymaganiami zgodności AML / KYC (Anti-Money Laundering / Know Your Customer), wdrażając w pełni gotowe ramy dla inwestorów instytucjonalnych.

“Integracja Coinfirm’s DeFi AMLT Oracle z platformami RSK dodaje kolejny ważny blok budowlany do Otwartego Ekosystemu Finansowego na Bitcoin.”

źródło: pexels.com

Kurs AMLT

Defi dla Bitcoin nabiera rozpędu, a ta integracja umożliwi rozkwit tego rynku w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami, chroniąc inwestorów indywidualnych, instytucje i innych uczestników rynku.

Informacja, którą podało dziś AML wpłyneła bardzo pozytywnie na cenę tokena. Kurs AMLT 24.03.2021 wzrósł o 100%!

W zeszłym roku DeFi AML Oracle został zaprezentowany przez Coinfirm i jest pierwszym regulacyjnym rozwiązaniem technologicznym dla zgodności AML w zdecentralizowanej przestrzeni finansowej. Poprzez wykorzystanie Anti-Money Laundering w DeFi, sieć RSK będzie miała wszystkie korzyści, jakie przynosi innowacja, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z przepisami klasy instytucjonalnej. To ogłoszenie oznacza pierwszy oficjalny komercyjny przypadek użycia AMLT Oracle.

Czym są tokeny AMLT?

Tokeny AMLT są nagrodą dla stakerów, dostawców płynności i informacji, którzy zgłaszają podejrzane adresy kryptowalutowe związane z ransomware, hakerami, oszustwami i innymi przestępstwami opartymi na kryptowalutach. AMLT pozwala na przejrzystość i demokratyzację systemu finansowego poprzez aktywne zaangażowanie uczestników rynku w przeciwdziałanie złośliwym aktorom. Pozwala członkom sieci na dostarczanie informacji, ocenianie innych uczestników rynku i określanie związanego z tym ryzyka dla podmiotów i kontrahentów korzystających z walut wirtualnych.

 

źródło: www.coinfirm.com