Analiza kursu XRP: Rajd powyżej $1.20
Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

Analiza kursu XRP: Rajd powyżej $1.20

Aktualności Analiza kursu XRP: Rajd powyżej $1.20
  • Kurs Ripple spadł z poziomu znacznie poniżej 1,8 USD w stosunku do dolara
  • Cena jest obecnie notowana poniżej wsparcia na poziomie 1,20 USD
  • Na wykresie 4-godzinnym pary XRP/USD formuje się główna niedźwiedzia linia trendu z oporem w pobliżu 1,15 USD (źródło danych z Bittrex).
  • Para może rozpocząć większe wzrosty, jeśli nastąpi wyraźne przełamanie powyżej 1,155 USD i 1,160 USD.

Kurs XRP próbuje odbić się od poziomu 0,885 USD w stosunku do dolara amerykańskiego. Cena XRP prawdopodobnie będzie wzrastać, jeśli dojdzie do zamknięcia powyżej 1,2 USD.

Analiza kursu XRP

Po gwałtownym wzroście, cena ripple nie zdołała wyczyścić strefy oporu 2,00 USD. Para XRP/USD rozpoczęła ponowny spadek i notowana była poniżej poziomów wsparcia 1,65 USD i 1,50 USD.

Cena przełamała nawet strefę wsparcia 1,25 USD oraz 55 prostą średnią kroczącą (4-godzinną). Nastąpił  skok poniżej wsparcia na 1,00 USD i cena spadła do 0,8833 USD. Obecnie kurs powraca wyżej i notowany jest powyżej strefy oporu 1,00 USD.

Kurs napotyka teraz na opór w pobliżu strefy 1,150 USD.

Na wykresie 4-godzinnym pary XRP/USD formuje się również główna niedźwiedzia linia trendu z oporem w pobliżu 1,155 USD.

Wyraźne wybicie górą ponad opór linii trendu mogłoby rozpocząć przyzwoity wzrost w kierunku poziomu 1,20 USD. Następny poważny opór znajduje się w pobliżu poziomu 1,30 USD oraz 55 prostej średniej kroczącej (4-godzinnej).

Udane zamknięcie powyżej oporu linii trendu i poziomu 1,30 USD mogłoby ustawić scenę dla nowego rajdu w kierunku poziomów 1,50 USD i 1,60 USD.

Po stronie spadkowej, cena może znaleźć silne wsparcie w pobliżu poziomu 1,00 USD, poniżej którego cena może osunąć się w kierunku poziomu 0,85 USD.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Co nowego?

ETH przebija 4 000 USD

Kryptowaluta ETH przekroczyła granicę 4 000 dolarów, ustanawiając po raz kolejny nowe ATH.

SpaceX będzie akceptować płatności Dogecoin za misje kosmiczne

Prowadzona przez Elona Muska firma SpaceX ogłosiła, że będzie akceptować Dogecoin jako zapłatę za nadchodzącą misję na Księżyc.

Ethereum jest dla Fintech tym, czym Bitcoin jest dla złota

Świat gwałtownie zmierza w kierunku cyfryzacji, a Ethereum wydaje się być zagrożeniem dla finansów starej gwardii, tak jak Bitcoin jest zagrożeniem dla złota.

Dodaj komentarz