Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Awaria Binance i spadki na giełdach

HomeAktualności Awaria Binance i spadki na giełdach

Giełda Binance ma tymczasowe problemy ze składaniem zleceń.

Binance zalicza awarię podczas spadków na rynku kryptowalut. Giełda kryptowalutowa poinformowała za pomocą Tweetera, że występują pewne problemów związanych ze składaniem zamówień.

źródło: Tweeter

Jeden z użytkowników platformy Tweetera skomentował:

Jaką mamy gwarancję, że to nie jest zaplanowany dump?

Masowy dumping na całym rynku a Binance, największa giełda, nagle ma problemy z realizacją transakcji?

Inna osoba stwierdziła: “Właśnie wtedy, gdy rynek nurkuje? To nie wygląda jak dobra infrastruktura do obsługi wielu transakcji”.

Załamanie na rynku kryptowalut

Rynek kryptowalut jest dziś cały na czerwono. Bitcoin oraz inne kryprowaluty tracą na wartości. Jest to podobno spowodowane faktem, że Departament Skarbu USA może wkrótce oskarżyć szereg instytucji finansowych o wykorzystywanie aktywów cyfrowych do prania brudnych pieniędzy.

Popularne konto na Twitterze FXHedge jako pierwsze poinformowało o potencjalnym ruchu ze strony agencji, wysyłając ostrzeżenie do 122 700 instytucji.

Tweet, który powołuje się na nienazwane źródła, szybko stał się viralem.

Kilka minut po opublikowaniu tweeta, rynki kryptowalut pogrążyły się w głębokiej czerwonej korekcie. Kurs Bitcoin spadającym z około 59 000 USD do niskiego poziomu 52 800 USD.

W momencie pisania tego artykułu, BTC nadal jest w korekcie a jego wartość wynosi obecnie 54 483,81 USD.

KryptoBot Twoim przyjacielem w świecie cyfrowych walut

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Co nowego?

Jaki był powód upadku Terra LUNA?

Przyczyną upadku waluty było załamanie stablecoinu TerraUSD (UST), z którym powiązana była LUNA. Aby zrozumieć przyczynę upadku, najpierw warto zrozumieć, czym są stablecoiny.

Wprowadzenie do Web3

Web3 to nowa generacja internetu. Wyróżnia ją to, że platformy, aplikacje i treści znajdujące się w sieci Web3 są zdecentralizowane.

Smartfon Web3 od Solana

23 czerwca 2022 Solana ogłosiła oficjalnie start projektu pierwszego smartfona wspierającego zdecentralizowane aplikacje (dApps). Telefon będzie nosił nazwę Saga.

Dodaj komentarz

pięć × 3 =