Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Awaria Facebooka, Messengera, WhatsAppa i Instagrama 19.03.2021

HomeAktualności Awaria Facebooka, Messengera, WhatsAppa i Instagrama 19.03.2021

WhatsApp, Instagram, Facebook padły

WhatsApp, Instagram, Facebook padły: Użytkownicy nie mogą odświeżyć feedu, wysłać lub odebrać wiadomości

Użytkownicy aplikacji WhatsApp, Instagram, Facebook i Facebook Messenger zgłaszają obecnie problemy z aplikacjami na Androida, iOS, a także na PC. Podczas gdy użytkownicy Instagrama i Facebooka nie są w stanie zaktualizować swojego news feedu, użytkownicy WhatsApp nie są w stanie wysyłać ani odbierać żadnych wiadomości.

Według strony śledzącej DownDetector, ponad 38 000 osób zgłosiło problemy z WhatsApp. Jeśli chodzi o Instagram i Facebook, do tej pory zarejestrowano odpowiednio ponad 30 000 i 1 600 zgłoszeń.

 

 

Jak na razie firma nie udzieliła żadnego oficjalnego komentarza w sprawie awarii. Jednak ludzie w całym kraju pisali o tym na Twitterze. Według danych pokazanych na DownDetector, 67 procent ludzi nie jest w stanie odświeżyć swój kanał wiadomości na Instagramie, podczas gdy 19% nie jest w stanie zalogować się do swoich kont. Pozostałe 13 proc. skarży się na brak reakcji na Instagram.com.

Większość użytkowników WhatsApp nie jest w stanie wysyłać ani odbierać wiadomości. Jeśli chodzi o użytkowników Facebooka, skarżyli się oni na całkowite zaciemnienie strony internetowej, jak również aplikacji mobilnej.