Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Binance wymaga od wszystkich użytkowników weryfikacji konta.

HomeAktualności Binance wymaga od wszystkich użytkowników weryfikacji konta.

Binance wymaga teraz od wszystkich użytkowników ukończenia procesu KYC

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut, zdecydowała się na wprowadzenie obowiązkowych wymogów Know Your Customer (KYC) w związku z rosnącą presją regulacyjną skierowaną przeciwko giełdzie.

W najnowszym wpisie na blogu, Binance twierdzi, że po zapoznaniu się z ciągle zmieniającymi się globalnymi standardami, zdecydowała się wprowadzić poziom weryfikacji pośredniej dla wszystkich użytkowników, aby zwiększyć ochronę i bezpieczeństwo użytkowników.

Każdy użytkownik, który zarejestruje nowe konto Binance od teraz będzie musiał ukończyć proces weryfikacji, aby uzyskać dostęp do produktów i usług oferowanych przez giełdę. Istniejący użytkownicy bez ukończonego procesu weryfikacji Intermediate Verification będą mieli zmienione uprawnienia do konta na “Withdraw Only”.

 

“Ochrona użytkowników jest integralną częścią naszego DNA i podstawowych wartości. Naszą wizją jest stworzenie zrównoważonego ekosystemu, który jest bezpieczny dla wszystkich uczestników.” – CEO Binance, Changpeng “CZ” Zhao

 

 

Dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao, powiedział, że giełda chce ściślej współpracować z decydentami w celu poprawy standardów i zapobiegania złośliwej działalności w sektorze kryptowalut. Nowe środki zostały przyjęte w celu wsparcia Binance w zakresie KYC i przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML).

Binance doświadczył kilku problemów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Giełda znalazła się pod obserwacją organów regulacyjnych w wielu jurysdykcjach na całym świecie. W zeszłym tygodniu świat obiegła informacja o tym, że Binance zaprzestaje świadczenia wielu usług skierowanych na rynek południowokoreański. Na początku sierpnia giełda ogłosiła, że rozpoczęła likwidację swojej oferty instrumentów pochodnych na kryptowaluty dla klientów z Niemiec, Włoch i Holandii. Binance zmniejszyło również wypłatę dla użytkowników z podstawową weryfikacją z 2 BTC do 0,06 BTC i ograniczyło maksymalną dźwignię do 20x w celu uspokojenia regulatorów.

 

Dodatkowo, Binance.US, oferta skierowana do mieszkańców USA, którzy nie mogą korzystać z międzynarodowej wersji Binance, straciła niedawno swojego CEO Briana Brooksa. Brooks podał “różnice dotyczące kierunku strategicznego” jako powód odejścia z funkcji. Binance.US podobno próbuje zebrać 100 milionów dolarów od “renomowanych inwestorów”, aby sfinansować silniejszą podstawę na rynku amerykańskim.

Zaktualizowana zmiana polityki KYC zostanie przeprowadzona w fazach, aby zminimalizować zakłócenia w usługach giełdy i dać użytkownikom wystarczająco dużo czasu na przygotowanie. Według Binance, ostatnia faza zakończy się 19 października o godzinie 00:00 AM (UTC).

Masz konto na Binance i chcesz zacząć korzystać z KryptoBota? Zobacz jak to zrobić.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!