Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Coinbase posiada 230 milionów dolarów w bitcoinie

HomeAktualności Coinbase posiada 230 milionów dolarów w bitcoinie

We wtorkowym (23.02.2021) Coinbase ujawnił, że jest w posiadaniu 230 milionów dolarów w Bitcoinie, 53 milionów w Ethereum, 48 milionów w Stablecoinie USDC i 34 milionów w nieznanych kryptowalutach. 

 

Coinbase jest czwartą na świecie firmą na świecie pod względem posiadania Bitcoina. Więcej BTC od Coinbase ma tylko firma inwestycyjna Galaxy Digital, MicroStrategy oraz producent samochodów Tesla.

 

Na  swoim blogu, szef sprzedaży instytucjonalnej – Brett Tejpaul ujawnił, że Coinbase kupował kryptowaluty od 2012. Pokazuje to, że gdyby Coinbase zainwestował wtedy więcej pieniędzy w Bitcoina, giełda byłaby w jeszcze lepsze sytuacji. Jak wiemy kurs Bitciona od tego czasu wzrósł o kilka tysięcy procent.

 

Możliwe, że inwestycja Coinbase w Bitcoina nie byłaby większa, ponieważ musiałby on notować wszystkie jego spadki, co źle by wyglądałoby na raportach finansowych, a zysk można by było odnotować tylko wtedy kiedy Coinbase sprzedałby swoje kryptowaluty.

 

Wtorkowy raport ujawnił również, że Coinbase zarobił 322 miliony dolarów w 2020, co jest dość rzadkie w dobie pandemii koronawirusa i ogólnie upadającej ekonomii. Możliwe, że taki wzrost ceny Bitcoina nakłoni Coinbase do kolejnych inwestycji w kryptowaluty.


Przy obecnych wzrostach wartości kryptowalut Coinbase będzie prawdopodobnie tylko się wzbogacał. Ale o tym przekonamy się najpewniej w przyszłym roku.

 

źródło: decrypt.co

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Jaki był powód upadku Terra LUNA?

Przyczyną upadku waluty było załamanie stablecoinu TerraUSD (UST), z którym powiązana była LUNA. Aby zrozumieć przyczynę upadku, najpierw warto zrozumieć, czym są stablecoiny.

Wprowadzenie do Web3

Web3 to nowa generacja internetu. Wyróżnia ją to, że platformy, aplikacje i treści znajdujące się w sieci Web3 są zdecentralizowane.

Smartfon Web3 od Solana

23 czerwca 2022 Solana ogłosiła oficjalnie start projektu pierwszego smartfona wspierającego zdecentralizowane aplikacje (dApps). Telefon będzie nosił nazwę Saga.

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować? Informacje dla początkujących

Aby uzyskać odpowiedź na pytanie “Kryptowaluty, jak zacząć w nie inwestować?” konieczne jest zadanie sobie wcześniej kilku pośrednich pytań.

Zaginął Sylwester Suszek – założyciel giełdy BitBay (Zonda)

Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około 15.00, odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

Prowizje na giełdzie Binance

Korzystanie z giełdy daje wiele możliwości, ale pojawia się również pytanie. Czy korzystanie z największej giełdy krypto na świecie jest drogie?

Prowizje za transakcje na giełdzie nie odstają specjalnie od innych giełd. Poniżej rozpisaliśmy obecne koszty transakcji na giełdzie Binance.

Dodaj komentarz

dziesięć + 20 =