Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

Coinbase posiada 230 milionów dolarów w bitcoinie

We wtorkowym (23.02.2021) Coinbase ujawnił, że jest w posiadaniu 230 milionów dolarów w Bitcoinie, 53 milionów w Ethereum, 48 milionów w Stablecoinie USDC i 34 milionów w nieznanych kryptowalutach. 

 

Coinbase jest czwartą na świecie firmą na świecie pod względem posiadania Bitcoina. Więcej BTC od Coinbase ma tylko firma inwestycyjna Galaxy Digital, MicroStrategy oraz producent samochodów Tesla.

 

Na  swoim blogu, szef sprzedaży instytucjonalnej – Brett Tejpaul ujawnił, że Coinbase kupował kryptowaluty od 2012. Pokazuje to, że gdyby Coinbase zainwestował wtedy więcej pieniędzy w Bitcoina, giełda byłaby w jeszcze lepsze sytuacji. Jak wiemy kurs Bitciona od tego czasu wzrósł o kilka tysięcy procent.

 

Możliwe, że inwestycja Coinbase w Bitcoina nie byłaby większa, ponieważ musiałby on notować wszystkie jego spadki, co źle by wyglądałoby na raportach finansowych, a zysk można by było odnotować tylko wtedy kiedy Coinbase sprzedałby swoje kryptowaluty.

 

Wtorkowy raport ujawnił również, że Coinbase zarobił 322 miliony dolarów w 2020, co jest dość rzadkie w dobie pandemii koronawirusa i ogólnie upadającej ekonomii. Możliwe, że taki wzrost ceny Bitcoina nakłoni Coinbase do kolejnych inwestycji w kryptowaluty.


Przy obecnych wzrostach wartości kryptowalut Coinbase będzie prawdopodobnie tylko się wzbogacał. Ale o tym przekonamy się najpewniej w przyszłym roku.

 

źródło: decrypt.co

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Awaria Binance i spadki na giełdach

Giełda Binance ma tymczasowe problemy ze składaniem zleceń.

PayPal zaczął akceptować kryptowaluty jako formę płatności

Wiele użytkowników PayPala potwierdziło, że przy płaceniu mogą wybrać płatność w Bitcoinie, Ethereum, Litecoinie i Bitcoinie Cash.

Optimistic dla Ethereum przełożone na lipiec

Ogłoszono, że Optimism, rozwiązanie do skalowania Ethereum Layer 2, opóźni uruchomienie swojego mainnetu do co najmniej lipca 2021 roku. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, nowa data uruchomienia nie jest pewna, ponieważ nadal zależy od szybkości przygotowań i “gotowości ekosystemu”.

Golem wypuszcza łatkę do swojego mainetu

Projekt Golem Network w swoim najnowszym patchu skupia się na usunięciu najważniejszych problemów, dodając jednocześnie kilka drobnych aktualizacji funkcjonalności.

1,2 miliarda dolarów upłynniono na Binance

1,2 miliarda dolarów upłynniono na Binance, który jak zwykle wiedzie prym po spadku Bitcoina do prawie 50 tysięcy dolarów

KryptoBot obrócił 35 000 000 złotych!

35% rabatu na 35 mln złotych!

Dodaj komentarz

fourteen + eleven =