Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Coinbase posiada 230 milionów dolarów w bitcoinie

HomeAktualności Coinbase posiada 230 milionów dolarów w bitcoinie

We wtorkowym (23.02.2021) Coinbase ujawnił, że jest w posiadaniu 230 milionów dolarów w Bitcoinie, 53 milionów w Ethereum, 48 milionów w Stablecoinie USDC i 34 milionów w nieznanych kryptowalutach. 

 

Coinbase jest czwartą na świecie firmą na świecie pod względem posiadania Bitcoina. Więcej BTC od Coinbase ma tylko firma inwestycyjna Galaxy Digital, MicroStrategy oraz producent samochodów Tesla.

 

Na  swoim blogu, szef sprzedaży instytucjonalnej – Brett Tejpaul ujawnił, że Coinbase kupował kryptowaluty od 2012. Pokazuje to, że gdyby Coinbase zainwestował wtedy więcej pieniędzy w Bitcoina, giełda byłaby w jeszcze lepsze sytuacji. Jak wiemy kurs Bitciona od tego czasu wzrósł o kilka tysięcy procent.

 

Możliwe, że inwestycja Coinbase w Bitcoina nie byłaby większa, ponieważ musiałby on notować wszystkie jego spadki, co źle by wyglądałoby na raportach finansowych, a zysk można by było odnotować tylko wtedy kiedy Coinbase sprzedałby swoje kryptowaluty.

 

Wtorkowy raport ujawnił również, że Coinbase zarobił 322 miliony dolarów w 2020, co jest dość rzadkie w dobie pandemii koronawirusa i ogólnie upadającej ekonomii. Możliwe, że taki wzrost ceny Bitcoina nakłoni Coinbase do kolejnych inwestycji w kryptowaluty.


Przy obecnych wzrostach wartości kryptowalut Coinbase będzie prawdopodobnie tylko się wzbogacał. Ale o tym przekonamy się najpewniej w przyszłym roku.

 

źródło: decrypt.co

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Rabat na wszystko z okazji Black Friday

KryptoBot pomaga Wam w handlu walutami cyfrowymi już od prawie 5 lat. Razem udało nam się osiągnąć bardzo dużo i uda się osiągnąć jeszcze więcej! Za cały wkład w nasz rozwój chcemy Wam podziękować, a teraz jest ku temu dobra okazja

Niezbędne aplikacje do handlu kryptowalutami

Jaka jest najlepsza aplikacja kryptowalutowa? Tego na pewno nie dowiesz się z naszego wpisu…

Dowiesz się z niego jednak jakie aplikacje są Ci niezbędne i poznasz kilka sprawdzonych opcji.

Polak zdecentralizowany, ThePolak nowoczesny!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać tokeny NFT z kolekcji The Polacy! Ile punktów Ty zdobędziesz, Rodaku?

Czym są i jak naprawdę działają kryptowaluty?

Czym są kryptowaluty i w jaki sposób działają? Na to i kilka innych pytań odpowiemy w dzisiejszym wpisie.

Jaki był powód upadku Terra LUNA?

Przyczyną upadku waluty było załamanie stablecoinu TerraUSD (UST), z którym powiązana była LUNA. Aby zrozumieć przyczynę upadku, najpierw warto zrozumieć, czym są stablecoiny.

Wprowadzenie do Web3

Web3 to nowa generacja internetu. Wyróżnia ją to, że platformy, aplikacje i treści znajdujące się w sieci Web3 są zdecentralizowane.