Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Coinbase potwierdza wsparcie dla Dogecoin

HomeAktualności Coinbase potwierdza wsparcie dla Dogecoin

Coinbase właśnie ujawnił plany notowania Dogecoin (DOGE). W rozmowie telefonicznej dotyczącej zysków za I kwartał, dyrektor generalny Coinbase Brian Armstrong potwierdził, że giełda będzie notować DOGE. Jest to część planu rozpoczęcia notowania większej ilości kryptowalut. Co jeszcze będzie listować Coinbase? Jeszcze nie wiemy, ale mamy pewność, że owa wiadomość ucieszy sympatyków “kryptowaluty mema”. Dogecoin wzrósł do wartości ponad 50 miliardów dolarów po wsparciu takich osób jak Elon Musk i Mark Cuban.

Armstrong zaznaczył, że giełda planuje wprowadzić DOGE w ciągu najbliższych sześciu do ośmiu tygodni.

Największa amerykańska giełda kryptowalut oferuje obecnie handel Bitcoinem i Ethereum, dwoma największymi monetami, wraz z ponad 100 altcoinami, ale nie dodała niektórych tokenów, które zyskały popularność w ostatnich tygodniach.

Coinbase przyśpiesza proces dodawania nowych kryptowalut

Armstrong powiedział, że istnieje wiele różnych aspektów, na które firma musi spojrzeć przed wprowadzeniem nowej waluty na  giełdę. Chodzi między innymi o cyberbezpieczeństwo, zgodność technologii, regulację prawne itd.  Armstrong ma nadzieję, że Coinbase może przyspieszy ten proces. W przeszłości firma dodawała monety po osiągnięciu przez nie skali. W przyszłości planuje dodawać “debiutujące” monety i być pierwszą giełdą, która je wprowadzi na rynek.

Handel innymi aktywami cyfrowymi stanowił 40% wolumenu w zeszłym kwartale, a Coinbase obsługiwał 108 unikalnych kryptowaluty do końca marca. Bitcoin i Ethereum odpowiadały za pozostałe 60%.

BitBay
Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!