Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Czerwono na giełdach, ETH w dół.

HomeAktualności Czerwono na giełdach, ETH w dół.

Rynek kryptowalutowy okrywa się czerwienią po niedźwiedziej fali w poniedziałek. Ethereum spadło z wysokich poziomów powyżej 1 900 USD, aby szukać wsparcia na poziomie 1 700 USD. Uważa się, że spadki nastąpiły po raporcie dotyczącym zakazu obrotu aktywami cyfrowymi w Indiach.

Pomimo ogromnego spadku, Ethereum poradziło sobie ze stratami znacznie lepiej niż Bitcoin, który spadł z maksimów powyżej $60,000 do poziomu około $54,000. W momencie pisania tego tekstu, Kurs ETH utrzymuje się na poziomie 1 740 dolarów.

Tymczasem Moving Average Convergence Divergence (MACD) potwierdza trend spadkowy swoim negatywnym nachyleniem. Linia MACD (niebieska) już przecięła się pod linią sygnału, co oznacza wzrost presji na sprzedaż. Większe straty pojawią się, jeśli MACD zanurkuje w obszar negatywny.

Najmniejszym oporem jest droga w dół przy rosnącym wolumenie. Dlatego wyższe wsparcie jest jedynym sposobem, aby zabezpieczyć Ethereum przed kolejnymi spadkami.

Warto zwrócić uwagę, że wsparcie na 200 SMA przywróci stabilność rynku. Stabilny rynek pozwoli bykom skupić się na ożywieniu. Wyjście powyżej 50 SMA na poziomie 1 800 USD pozwoli na wzrosty w kierunku 2 000 USD.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!