Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Dlaczego Ethereum jest gotowe na nowe ATH?

HomeAktualności Dlaczego Ethereum jest gotowe na nowe ATH?

Dlaczego Ethereum jest gotowe na powrót do $2,000 i nowego ATH?

Ethereum przedłużyło swój wzrost powyżej poziomów oporu 1.750 USD i 1.800 USD w stosunku do dolara amerykańskiego. Cena ETH wykazuje pozytywne oznaki i prawdopodobnie powróci do strefy oporu 2.000 USD.

  • Ethereum zyskuje bycze momentum powyżej poziomów oporu 1.700 i 1.800 USD.
  • Na wykresie godzinowym ETH/USD  formuje się kluczowa bycza linia trendu ze wsparciem w pobliżu 1 750 USD.
  • Para może skorygować się niżej, ale istnieją duże szanse na ruch w kierunku strefy 2 000 USD.

Cena Ethereum wzrasta o 5%

Ethereum pozostało w pozytywnej strefie powyżej oporu 1.650 USD po wczorajszym wybiciu w górę, podobnie jak bitcoin. ETH nabrało byczego rozpędu i przełamało poziom oporu 1 700 dolarów.

W rezultacie, byki przejęły kontrolę i cena skoczyła powyżej poziomu $1,800. Kurs osiągnął nowy tygodniowy szczyt w pobliżu $1,858 i wykazuje pozytywne oznaki. Ether jest obecnie notowany znacznie powyżej 1.800 USD i 100-godzinnej prostej średniej kroczącej. Wstępne wsparcie znajduje się w pobliżu poziomu $1,810.

 

Kilka dni temu mogliśmy zaobserwować duże zakupy Etherum przez “dużych graczy”. Jak widać to wydarzenie pozytywnie wpłynęło na nastroje pozostałych inwestorów. Czy Kurs ETH przekroczy 2 000 USD? Przekonamy się zapewne już wkrótce. Uważamy, że istnieje ku temu duża szansa.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!