Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Dogecoin jest teraz więcej wart niż XRP

HomeAktualności Dogecoin jest teraz więcej wart niż XRP

Dogecoin jest teraz bardziej wartościowy niż XRP firmy Ripple.

Dogecoin osiągnął dziś rekordowy poziom 0,68 USD. To wzrost o 50% w ciągu jednego dnia. Przekroczył łączną kapitalizację rynkową XRP.

Stało się to po znacznym wzroście popytu ze strony inwestorów detalicznych. Według danych Coinmarketcap, Dogecoin ma obecnie kapitalizację rynkową wynoszącą ponad 88 miliardów dolarów, czyli około 25 miliardów dolarów więcej niż całkowita kapitalizacja rynkowa XRP.

Dogecoin wzrósł w tym roku o ponad 11 000%.

Oparta na memie kryptowaluta jest obecnie . najcenniejszą kryptowalutą na świecie po Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Binance Coin (BNB). Dogecoin 04.05.2021 wszedł na listę 5 najlepszych kryptowalut. DOGE wzrósł o ponad 11 000% od początku 2021 roku. Z kolei Kurs XRP zyskał prawie 500% w ciągu ostatnich czterech miesięcy.

Na początku tego roku łotewskie linie lotnicze airBaltic ogłosiły akceptację DOGE i innych kryptowalut jako metody płatności przy rezerwacji biletów. W tym samym miesiącu Dallas Mavericks, amerykańska zawodowa drużyna koszykarska, stała się pierwszą drużyną NBA, która akceptuje Dogecoin za bilety i towary. Wiodący dostawca bankomatów kryptowalutowych w USA, Coinflip, ogłosił niedawno, że firma umieściła Dogecoin w swoich 1800 bankomatach w całych Stanach Zjednoczonych, starając się udostępnić DOGE masom.

Popularność Dogecoin wśród traderów detalicznych gwałtownie wzrasta, wraz z kolejnym nagłym wzrostem jego kursu. Nietrudno odgadnąć, że inwestorów przyciąga łatwy zarobek. Należy jednak pamiętać o tym czym jest Dogecoin. I na czym się opiera. Sugerujemy bycie ostrożnym przy inwestycji w tę kryptowalutę.

BitBay
Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!