Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Jak założyć konto na DTube?

HomeAktualności Jak założyć konto na DTube?
Jak założyć konto na DTube

DTube to działająca w sieci STEEM blockchain platforma pozwalająca na udostępnianie filmów w sieci. Działa na bardzo podobnej zasadzie do YouTube.
Więcej o tej platformie możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich artykułów.

Rejestracja na platformie DTube?

Założenie nowego konta na platformie DTube nie jest niczym specjalnie skomplikowanym. Mimo, że działa w technologii blockchain, to w porównaniu z np. rejestracją nowego konta na giełdzie Binance, lub Zonda komplikacje są zerowe. Gdyby jednak ktoś natrafił na jakieś komplikacje podczas procesu rejestracji, w poniższym poradniku pokażemy i wyjaśnimy krok po kroku jak to zrobić.

1. Rejestracja nowego konta – krok 1

 

DTube - Zaloguj się

DTube – Zaloguj się

 

Po wejściu na stronę główną musimy nacisnąć przycisk ZALOGUJ SIĘ, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Przeniesie on nas do strony logowania, z której będziemy mogli przejść do procesy rejestracji.

2. Rejestracja nowego konta – krok 2

 

DTube - ekran logowania

DTube – ekran logowania

 

Z ekranu logowania przejdziemy do rejestracji, poprzez kliknięcie linku Zarejestruj się na d.tube znajdującego się w dolnej części ekranu.

3. Rejestracja nowego konta – krok 3

 

DTube - Rejestracja

DTube – Rejestracja

 

W pierwszym ekranie rejestracji możecie przeczytać ogólne informacje o platformie. Aby przejść dalej, wystarczy nacisnąć przycisk START znajdujący się na samym dole ekranu.

4. Rejestracja nowego konta – krok 4

 

DTube - podstawowe dane

DTube – podstawowe dane

 

Tutaj podajemy dane osobowe niezbędne do utworzenia nowego konta na platformie i przechodzimy dalej za pomocą przycisku >NEXT.

5. Rejestracja nowego konta – krok 5

 

DTube - potwierdzenie tożsamości

DTube – potwierdzenie tożsamości

 

Następnie potwierdzamy swoją tożsamość i naciskamy przycisk Send email, aby otrzymać na podany wcześniej adres mailowy wiadomość z linkiem aktywacyjnym do naszego konta.

6. Rejestracja nowego konta – krok 6

 

DTube - końcowe ustawienia rejestracji [1]

DTube – końcowe ustawienia rejestracji [1]

 

Link aktywacyjny z wiadomości mailowej przenosi nas do końcowych ustawień rejestracji. Na pierwszym ekranie możemy połączyć swoje konto z Facebookiem lub pominąć ten krok i przejść dalej za pomocą przycisku >SKIP.

Kolejny krok, czyli weryfikację konta za pomocą nr telefonu pomijamy, ponieważ opcja ta nie jest dostępna dla nr z naszego kraju.

7. Rejestracja nowego konta – krok 7

 

DTube - klucz publiczny i prywatny

DTube – klucz publiczny i prywatny

 

Na kolejnym ekranie znajdziemy swoje klucze:

Publiczny – służący do odnalezienia naszego konta w sieci blockchain

Prywatny – służący do logowania do platformy. Koniecznie zapiszcie go w bezpiecznym miejscu, ponieważ w razie zgubienia swojego klucza prywatnego nie ma możliwości przypomnienia go sobie. Gubimy klucz – tracimy dostęp do konta.

 

Po zapisaniu swoich kluczy, możemy przejść dalej.

8. Rejestracja nowego konta – krok 8

 

DTube - nazwa użytkownika

DTube – nazwa użytkownika

 

Dalej ustalamy swoją nazwę użytkownika na platformie. Co ważne, nazwa musi zawierać w sobie przynajmniej dwie cyfry.

9. Rejestracja nowego konta – krok 9

 

DTube - podsumowanie rejestracji

DTube – podsumowanie rejestracji

 

I to by było na tyle. Po na ciśnięciu przycisku >Create My Account nasze konto jest gotowe do publikowania treści. Z tego ekranu możemy jeszcze cofnąć się do poprzedniego kroku, aby zmienić swoją nazwę użytkownika.

KryptoBot posiada konta zarówno na platformie YouTube jak i DTube. W naszym innym artykule znajdziecie poradnik jak założyć konto w platformie DTube.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!