Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

ETH przebija 4 000 USD

HomeAktualności ETH przebija 4 000 USD

Ethereum ustanawia nowy rekordowy poziom powyżej 4 000 dolarów!

Kurs ETH przekroczył poziom $4 000 na początku dzisiejszego dnia (10.05.2021) i obecnie jest notowany na poziomie 4 107 USD / 15 396 PLN (BitBay)

Ethereum dwa cieszyło się ostatnio dużym zainteresowanie, w stosunku do reszty rynku kryptowalut. W ciągu ostatniego tygodnia wzrosła o 38,8%, przebijając inne monety o dużej kapitalizacji, takie jak BTC, BNB i XRP. Stosunek ETH:BTC przekroczył dziś 0,07 po raz pierwszy od lipca 2018 roku.

 

Kurs ETH. Źródło: KryptoBot.net

Kurs ETH. Źródło: KryptoBot.net

 

Tego lata ETH stoi w obliczu presji deflacyjnej, gdy dostarcza swoją wysoce oczekiwaną aktualizację EIP-1559. Jest ona zaplanowana na 14 lipca. Oczekuje się, że Proof-of-Stake nastąpi jeszcze w tym roku, prowadząc Ethereum na ścieżkę skalowalności i zmniejszając jego wpływ na środowisko. Jako znak optymizmu rynku dla ETH, giełda Deribit dodała dzisiaj opcje z ceną wykonania 50 000 USD, najwyższą cenę wykonania, jaką ETH kiedykolwiek widziało.

Dzisiejszy ETH wzrost stawia kapitalizację rynkową Ethereum na poziomie 475 miliardów dolarów, co jest niewiele mniej niż Visa, JP Morgan & Chase. Kapitalizacja Bitcoina wynosi około 1,1 biliona dolarów i wyprzedza je wszystkie.

Globalna kapitalizacja rynku kryptowalutowego osiągnęła 2,6 biliona dolarów w ostatnim szaleństwie rynkowym. Podczas gdy ETH znajduje się w centrum uwagi, kilka projektów z 2017 r., takich jak ETC, EOS, BCH i LTC, również podskoczyło. Przy tak dużej gorączce na rynku, wkrótce może dojść do korekty.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!