Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Nowy rekord ETH = 3 000 USD!

HomeAktualności Nowy rekord ETH = 3 000 USD!
Ethereum przebiło poziom 3 000 USD

Kryptowaluta ETH przekroczyła granicę 3 000 dolarów, ustanawiając nowe ATH. Czy zagrozi Bitcoinowi?

Druga co do wielkości kryptowaluta, Ether, wzrosła o 3% na giełdzie Bitstamp do 3 051 USD. Jak na razie w tym roku wzrosła o ponad 300%, z łatwością przebijając “tylko” 95% wzrostu popularnego Bitcoina.

Obecnie (03.02.2021) kurs ETH to 11 700 PLN na giełdzie BitBay i 3 095 USD na giełdzie Binance.

Dlaczego Etherum ciągle rośnie?

Token ETH zasila sieć Etherum i ułatwia działanie milionów innych zdecentralizowanych aplikacji (dApps) oraz protokołów, które działają na tej sieci. Wraz ze wzrostem zdecentralizowanych finansów (DeFi) – ponad 70 miliardów dolarów jest obecnie zamkniętych w takich aplikacjach i innych przełomowych innowacjach w ubiegłym roku, popyt na ETH nadal rośnie.

 

źródło: coindesk.com

źródło: coindesk.com

 

Jak widać na poniższym wykresie, ETH przełamał w zeszłym tygodniu strefę oporu na poziomie 2600 USD i systematycznie piął się w górę. ETH napotkał opór na poziomie 2950 USD ale zdołał go pokonać. ETH pozostaje w silnym trendzie wzrostowym, jak pokazuje wykładnicza średnia krocząca, popularne narzędzie używane przez traderów do określania trendu rynkowego na podstawie poprzednich średnich cen.

W międzyczasie niektórzy na Twitterze zwrócili uwagę na to, że łączna wartość Ethereum, będąca miarą ceny i całkowitej podaży (115 milionów w momencie publikacji) przekroczyła wartość Bank of America, jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

KryptoBot dzielnie dziś pomaga w handlowaniu ETH

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!