Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Golem wypuszcza łatkę do swojego mainetu

HomeAktualności Golem wypuszcza łatkę do swojego mainetu

Golem Beta 1 - Mainnet Patch Release

Projekt Golem Network w swoim najnowszym patchu skupia się na usunięciu najważniejszych problemów, dodając jednocześnie kilka drobnych aktualizacji funkcjonalności. Wg autorów ta wersja poprawia stabilność i bezpieczeństwo produktu i powinna sprawić, że korzystanie z Golema będzie bardziej płynne zarówno dla wnioskodawców, jak i dostawców.

 

Po kilku miesiącach wytężonej pracy całego zespołu Golema, zespół prezentuje oierwszą oficjalną, aczkolwiek wciąż eksperymentalną, mainnetową wersję nowego Golema, znanego również jako Yagna.

 

Wraz z tym wydaniem projekt opuszcza fazę Alpha i wkracza w fazę Beta rozwoju. To przejście jest wyrazem pewności, że nowy Golem rozwinął się na tyle, że może zacząć być szeroko wykorzystywany zarówno przez wnioskodawców, którzy chcą rozwijać i uruchamiać swoje zdecentralizowane aplikacje na Golemie, jak i przez dostawców, którzy chcieliby zarabiać tokeny GLM w zamian za zasoby obliczeniowe swoich maszyn.

 

Autorzy projektu obiecują również zwiększać wysiłki, aby wspierać swoich użytkowników – zarówno wnioskodawców, jak i dostawców – i pomagać im pokonywać przeszkody, gdy dołączają do naszej rosnącej społeczności. Informacja od wydaniu opisywanej łatwi pojawiła się w sieci 11 marca. Od tego czasu Kurs GNT wspiął się bardzo wysoko zatrzymując się obecnie na poziomie 1.82 PLN. Społeczność przyjeła bardzo dobrze informacje o pojawianiu się aktualizacji sieci.

Mimo to, Golem przyznaje, że jest bardzo świadomy ograniczeń i niedociągnięć wciąż obecnych w Yagna i wciąż traktuje ją jako platformę eksperymentalną.

źródło: www.golem.network, zdjęcie: www.golem.network

KryptoBot Twoim przyjacielem w świecie cyfrowych walut

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Co nowego?

Jaki był powód upadku Terra LUNA?

Przyczyną upadku waluty było załamanie stablecoinu TerraUSD (UST), z którym powiązana była LUNA. Aby zrozumieć przyczynę upadku, najpierw warto zrozumieć, czym są stablecoiny.

Wprowadzenie do Web3

Web3 to nowa generacja internetu. Wyróżnia ją to, że platformy, aplikacje i treści znajdujące się w sieci Web3 są zdecentralizowane.

Smartfon Web3 od Solana

23 czerwca 2022 Solana ogłosiła oficjalnie start projektu pierwszego smartfona wspierającego zdecentralizowane aplikacje (dApps). Telefon będzie nosił nazwę Saga.

Dodaj komentarz

dwa + cztery =