Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

Golem wypuszcza łatkę do swojego mainetu

Golem Beta 1 - Mainnet Patch Release

Projekt Golem Network w swoim najnowszym patchu skupia się na usunięciu najważniejszych problemów, dodając jednocześnie kilka drobnych aktualizacji funkcjonalności. Wg autorów ta wersja poprawia stabilność i bezpieczeństwo produktu i powinna sprawić, że korzystanie z Golema będzie bardziej płynne zarówno dla wnioskodawców, jak i dostawców.

 

Po kilku miesiącach wytężonej pracy całego zespołu Golema, zespół prezentuje oierwszą oficjalną, aczkolwiek wciąż eksperymentalną, mainnetową wersję nowego Golema, znanego również jako Yagna.

 

Wraz z tym wydaniem projekt opuszcza fazę Alpha i wkracza w fazę Beta rozwoju. To przejście jest wyrazem pewności, że nowy Golem rozwinął się na tyle, że może zacząć być szeroko wykorzystywany zarówno przez wnioskodawców, którzy chcą rozwijać i uruchamiać swoje zdecentralizowane aplikacje na Golemie, jak i przez dostawców, którzy chcieliby zarabiać tokeny GLM w zamian za zasoby obliczeniowe swoich maszyn.

 

Autorzy projektu obiecują również zwiększać wysiłki, aby wspierać swoich użytkowników – zarówno wnioskodawców, jak i dostawców – i pomagać im pokonywać przeszkody, gdy dołączają do naszej rosnącej społeczności. Informacja od wydaniu opisywanej łatwi pojawiła się w sieci 11 marca. Od tego czasu Kurs GNT wspiął się bardzo wysoko zatrzymując się obecnie na poziomie 1.82 PLN. Społeczność przyjeła bardzo dobrze informacje o pojawianiu się aktualizacji sieci.

Mimo to, Golem przyznaje, że jest bardzo świadomy ograniczeń i niedociągnięć wciąż obecnych w Yagna i wciąż traktuje ją jako platformę eksperymentalną.

źródło: www.golem.network, zdjęcie: www.golem.network

KryptoBot Twoim przyjacielem w świecie cyfrowych walut

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Co nowego?

Awaria Binance i spadki na giełdach

Giełda Binance ma tymczasowe problemy ze składaniem zleceń.

PayPal zaczął akceptować kryptowaluty jako formę płatności

Wiele użytkowników PayPala potwierdziło, że przy płaceniu mogą wybrać płatność w Bitcoinie, Ethereum, Litecoinie i Bitcoinie Cash.

Optimistic dla Ethereum przełożone na lipiec

Ogłoszono, że Optimism, rozwiązanie do skalowania Ethereum Layer 2, opóźni uruchomienie swojego mainnetu do co najmniej lipca 2021 roku. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, nowa data uruchomienia nie jest pewna, ponieważ nadal zależy od szybkości przygotowań i “gotowości ekosystemu”.

Dodaj komentarz

nineteen − 18 =