Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Grayscale kupuje coraz więcej Ethereum

HomeAktualności Grayscale kupuje coraz więcej Ethereum

Grayscale kupuje 19,355 ETH w ciągu 7 dni

Największy zarządca aktywów kryptowalutowych na świecie GrayScale kupił wczoraj aż 3 347 Ethereum.

Grayscale dodał 19,355 ETH do swojego Ethereum Trust w ciągu ostatnich 7 dni. Firma zarządza obecnie 3,17 mln tokenów ETH o łącznej wartości prawie 4,86 mld USD. W ciągu ostatnich 30 dni, Grayscale kupił 243 519 ETH o wartości ponad 380 milionów dolarów.

Dane z Bybt.com pokazują, że Grayscale kupił również duże ilości ZEC, ZEN i XLM. Firma zarządza łącznie 303 000 ZEC, 604 000 ZEN i 63 milionami XLM.

Łączna wartość cyfrowych aktywów firmy wynosi obecnie około 37,4 miliarda dolarów. Jest to spadek z 42,4 miliarda dolarów z dnia 20 lutego. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest ostatni spadek cen na rynku kryptowalut.

Koncentracja na Altcoinach

Pomimo tego, że Bitcoin i Ethereum stanowią ponad 90% aktywów cyfrowych Grayscale, zarządca aktywów planuje teraz zakup również innych kryptowalut. W niedawnym komunikacie prasowym Grayscale poinformował, że rozważa 23 cyfrowe aktywa, w tym Aave, Chainlink, Polkadot, Cardano i EOS, jako nowe produkty inwestycyjne. Michael Sonnenshein, dyrektor generalny Grayscale, powiedział w ogłoszeniu:

Jesteśmy chętni do rozszerzenia naszej oferty produktów, aby lepiej służyć naszym inwestorom. Wszechświat walut cyfrowych stale ewoluuje. Staramy się tworzyć śmiałe, ekscytujące I innowacyjne możliwości, które zaspokoją zapotrzebowanie naszych inwestorów na zróżnicowaną ekspozycję na ten szybki rynek.

W lutym Ethereum osiągnęło rekordowy poziom 2 020 dolarów. Druga co do wielkości kryptowaluta oscyluje obecnie wokół 1 800 dolarów.

źródło: https://thecryptobasic.com/

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!