HTC Exodus 1 przerywa marazm na rynku smartfonów

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Nowy telefon HTC Exodus 1 z opcją blokchain jest już dostępny do zamówienia w przedsprzedaży – ale w zaskakującym wydaniu. Firma ogłosiła, że ​​nowy telefon musi zostać zakupiony za pomocą kryptowaluty bitcoin lub ethereum.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Mocne wejście w blockchain” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”15px”][vc_column_text]HTC, który walczy z Samsung i Apple w ostatnim roku, chce aby flagowy Exodus 1 skoncentrowany był na prywatności, aby przenieść swoją strategię na nową technologię. Telefon jest wyceniony na 0,15 bitcoina lub 4,78 eteru (token do wymiany w sieci ethereum) – który przy obecnych kursach przeliczeniowych wynosi poniżej 1000 USD.[/vc_column_text][vc_column_text]„Naszą wizją jest rozszerzenie ekosystemu blockchain poprzez stworzenie pierwszego na świecie telefonu przeznaczonego do zdecentralizowanych aplikacji i zabezpieczeń, a dzięki wydaniu HTC Exodus możemy to urzeczywistnić” – napisał HTC w poście na blogu.

„Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w produkcji najlepszych na świecie smartfonów i wysyłce ponad 100 milionów telefonów, wierzymy, że możemy pomóc w przekształceniu Internetu za pomocą HTC Exodus. Dołącz do nas i razem sprawimy, że decentralizacja stanie się rzeczywistością”.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Ekspansja globalna” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”15px”][vc_single_image image=”24581″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Nowy telefon HTC, który został ogłoszony na konferencji Consensus CoinDesk w maju, ma własny portfel kryptowalutowy o nazwie Zion, dzięki któremu nowy telefon może funkcjonować jako portfel ze sprzętową kryptowalutą. Exodus 1 rozpocznie wysyłkę do grudnia, a HTC powiedział także, że szuka deweloperów do udziału w wersji wczesnego dostępu.

Telefon będzie dostępny w 34 krajach i regionach, w tym w USA, Tajwanie, Hong Kongu, Singapurze, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Norwegii i innych częściach Europy. Nowy telefon HTC nie będzie dostępny w Chinach, które zrygoryzowały swoje podejście do bitcoinów i kryptowalut.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]