Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Japońska giełda ponownie listuje XRP

HomeAktualności Japońska giełda ponownie listuje XRP

JPY / XRP ponownie na Decurret

Japońska giełda Decurret przywróciła handel XRP na swojej platformie, mimo pozwu Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) przeciwko Ripple.

Jest to bardzo dobry sygnał dla posiadaczy XRP, którzy ostatnio w opozycji do toczącego się procesu rozpoczęli akcję  “#RelistXRP” na Twitterze. Póki co, przywrócenie XRP na Decurret można odebrać jako pozytywny wynik tej akcji.

W marcu, podczas przesłuchania, prawnik SEC zasugerował w swojej odpowiedzi do sędzi Sarah Netburn, że giełdy kryptowalutowe nie naruszyły prawa papierów wartościowych poprzez notowanie XRP.

Kiedy został poproszony przez sędzię Netburn o wyjaśnienie, czy każdy, kto kiedykolwiek sprzedał XRP, naruszył prawo papierów wartościowych, powiedział:

Tylko Ripple i podmioty powiązane z Ripple mogły sprzedać XRP nielegalnie.

Wywołało to wrzawę wśród społeczności XRP. Pisaliśmy o tym jakiś czas temu. Od tamtego momentu zapoczątkowano wspominaną akcję “#RelistXRP

Obecnie wygląda na to, że jedna z największych giełd kryptowalutowych w Japonii, zwana Decurret, ponownie uruchomiła usługi XRP na swojej platformie. Kryptowaluta znowu jest dostępna do handlu w ramach Japońskiego Jena oraz Bitcoina.

źródło: decurret.com

Tylko dziś Kurs XRP wzrósł o 7% w stosunku do japońskiego Jena.

Decyzja Decurret może skłonić innego giełdy do ponownego notowania XRP zwłaszcza jeśli giełdy są zapewnione, że nie będą naruszać prawa papierów wartościowych. Czy tak będzie? Czas wkrótce pokaże.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!