Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Kanada zatwierdza ETF dla Ethereum

HomeAktualności Kanada zatwierdza ETF dla Ethereum

Nowe kontrakty ETH dla Ethereum

Ontario Securities Commission (OSC) z Kanady zatwierdziła cztery Ethereum Exchange Traded Funds (ETF), które mają zostać uruchomione 20 kwietnia 2021.

Trzy miesiące temu Kanada stała się pierwszym krajem w Ameryce Północnej, który zatwierdził ETF dla Bitcoina. Opłaty za zarządzanie ETF-ami będą bardzo konkurencyjne – CI Galaxy oferuje 0,40%, Purpose 1%, Evolve 0,75%.

CI Global Asset Management nazwał swój ETF “pierwszym na świecie” opartym na Ethereum z “najniższą na świecie opłatą za zarządzanie”. Produkt ten ma na celu umożliwienie inwestorom czerpanie korzyści ze zmian kursu Ethereum i wzrostu wartości projektu. Steve Kurz, partner i szef działu zarządzania aktywami w Galaxy Digital, powiedział:

Ethereum ETF daje inwestorom uproszczoną drogę do czerpania korzyści z popularności zdecentralizowanych aplikacji budowanych na Ethereum

Na początku kwietnia kanadyjskie ETF-y dla Bitcoina zyskały rekordowy napływ inwestorów.

Trzy ETFy Ethereum zostaną uruchomione w Kanadzie w przyszłym tygodniu

Trzy nowe ETF-y oparte na eterze będą dostarczane przez CI Global Asset Management, Purpose Investments i Evolve ETFs. Wszystkie trzy pojawią się na giełdzie w Toronto (TSX) w najbliższy wtorek.

Zarówno Purpose, jak i Evolve już sponsorują kryptowalutowe ETF-y, a CI Global Asset Management zamierza dołączyć do tego szeregu. CI Global współpracuje z Bitcoin bull i inwestorem miliarderem Mike’em Novogratzem’s Galaxy Digital. Organizacja Novogratza złożyła również wniosek o bitcoinowy exchange-traded fund, który ma być notowany w USA po uzyskaniu zgody regulatora.

Ethereum radzi sobie bardzo dobrze na rynkach spot, a w ten weekend kurs ETH wynosił ponad $2,400 za sztukę. Cyfrowe aktywo osiągnęło rekordowy poziom 16 kwietnia 2021 r., osiągając 2 533 USD. Ethereum w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosło o 1 317,64%, a w tym tygodniu o 13,3%. Prospekt Evolve’a wskazuje, że ETF będzie notowany pod tickerem “ETHR”. ETF ten będzie się opierał na CF Benchmarks Ether-Dollar Reference Rate (ETHUSD_RR).

Z trzema ETF-ami bitcoinowymi zatwierdzonymi w Kanadzie i trzema ETF-ami opartymi na ethereum regulatorzy tego kraju wydają się być optymistycznie nastawieni do tych instrumentów inwestycyjnych. W przeciwieństwie do amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), która nie zatwierdziła jeszcze amerykańskiego ETF-u.

KryptoBot Twoim przyjacielem w świecie cyfrowych walut

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Co nowego?

Rabat na wszystko z okazji Black Friday

KryptoBot pomaga Wam w handlu walutami cyfrowymi już od prawie 5 lat. Razem udało nam się osiągnąć bardzo dużo i uda się osiągnąć jeszcze więcej! Za cały wkład w nasz rozwój chcemy Wam podziękować, a teraz jest ku temu dobra okazja

Niezbędne aplikacje do handlu kryptowalutami

Jaka jest najlepsza aplikacja kryptowalutowa? Tego na pewno nie dowiesz się z naszego wpisu…

Dowiesz się z niego jednak jakie aplikacje są Ci niezbędne i poznasz kilka sprawdzonych opcji.

Polak zdecentralizowany, ThePolak nowoczesny!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać tokeny NFT z kolekcji The Polacy! Ile punktów Ty zdobędziesz, Rodaku?