Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

KryptoBot obrócił 25 000 000 złotych!

HomeAktualności KryptoBot obrócił 25 000 000 złotych!

2018-04-23 19:16:38 w tym momencie KryptoBot w wersji 2.6.0 wykonał swoją pierwszą transakcję. Od tamtego momentu, KryptoBot wykonał dla Was ponad 150 000 transakcji na zawrotną kwotę 25 000 000 złotych! W tym czasie zarejestrowało się u nas ponad 6 000 użytkowników z czego już prawie 1 000 pobrało i sparowało aplikację mobilną ze swoim kontem.

KryptoBot wykonuje dla Was około 1 400 transakcji dziennie na średnią kwotę 300 000 zł. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zdecydowana większość to transakcje z zyskiem! Dziękujemy za zaufanie.

A jak to się wszystko zaczęło? Możecie się dowiedzieć z wywiadu udzielonego przez autora na łamach portalu BitHub.pl

25% rabatu na 25 mln złotych!

Z okazji przekroczenia 25 MLN PLN obrotu przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na nasze usługi!

Kod rabatowy: 25MLN

 

Rabat dostępny dla nowych i obecnych użytkowników! Wystarczy zalogować się na swoje konto.

 

 

Kod wpisujecie w pole do tego przeznaczone. Po chwili wszystkie ceny obniżą się o 25%. Promocja obowiązuje do wyczerpania kodów rabatowych.

Dlaczego warto korzystać z botów do kryptowalut?

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Co się działo w krypto w listopadzie?

10 listopada BTC i Ethereum ETH osiągnęły pierwszy w historii łączna wartość wszystkich aktywów cyfrowych w obiegu przekroczyła 3 biliony dolarów.

Jak otworzyć kantor kryptowalut w Polsce?

Kantory kryptowalut pozwalają na prostą wymianę walut FIAT (np. PLN, USD) na kryptowaluty i odwrotnie. Działają więc na tej samej zasadzie co klasyczne kantory walutowe. Można do niego przyjść i za jedną walutę kupić inną.

W Salwadorze powstanie Bitcoin City

Jedynym podatkiem jaki miałby nałożony na mieszkańców takiego miasta ma być VAT, a zasilać je ma energia geotermalna z wulkanu.

Rabat na wszystko z okazji Black Friday

KryptoBot pomaga Wam w handlu walutami cyfrowymi już od prawie 4 lat. Razem udało nam się osiągnąć bardzo dużo i uda się osiągnąć jeszcze więcej! Za cały wkład w nasz rozwój chcemy Wam podziękować, a teraz jest ku temu dobra okazja

Jak zweryfikowac konto na Zonda?

Jaki cel ma weryfikacja użytkowników na giełdach kryptowalutowych? Odpowiedź na to pytanie może się wydawać domyślna, ale nie koniecznie taka jest.

Jak założyć konto na giełdzie Zonda?

Zonda to jedna z największych giełd w Europie. Dzięki niej bez problemu możesz bezpiecznie kupować kryptowaluty. Załóż na niej konto w 5 min.