Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

KryptoBot obrócił 25 000 000 złotych!

2018-04-23 19:16:38 w tym momencie KryptoBot w wersji 2.6.0 wykonał swoją pierwszą transakcję. Od tamtego momentu, KryptoBot wykonał dla Was ponad 150 000 transakcji na zawrotną kwotę 25 000 000 złotych! W tym czasie zarejestrowało się u nas ponad 6 000 użytkowników z czego już prawie 1 000 pobrało i sparowało aplikację mobilną ze swoim kontem.

KryptoBot wykonuje dla Was około 1 400 transakcji dziennie na średnią kwotę 300 000 zł. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zdecydowana większość to transakcje z zyskiem! Dziękujemy za zaufanie.

A jak to się wszystko zaczęło? Możecie się dowiedzieć z wywiadu udzielonego przez autora na łamach portalu BitHub.pl

25% rabatu na 25 mln złotych!

Z okazji przekroczenia 25 MLN PLN obrotu przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na nasze usługi!

Kod rabatowy: 25MLN

 

Rabat dostępny dla nowych i obecnych użytkowników! Wystarczy zalogować się na swoje konto.

 

 

Kod wpisujecie w pole do tego przeznaczone. Po chwili wszystkie ceny obniżą się o 25%. Promocja obowiązuje do wyczerpania kodów rabatowych.

Dlaczego warto korzystać z botów do kryptowalut?

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Awaria Binance i spadki na giełdach

Giełda Binance ma tymczasowe problemy ze składaniem zleceń.

PayPal zaczął akceptować kryptowaluty jako formę płatności

Wiele użytkowników PayPala potwierdziło, że przy płaceniu mogą wybrać płatność w Bitcoinie, Ethereum, Litecoinie i Bitcoinie Cash.

Optimistic dla Ethereum przełożone na lipiec

Ogłoszono, że Optimism, rozwiązanie do skalowania Ethereum Layer 2, opóźni uruchomienie swojego mainnetu do co najmniej lipca 2021 roku. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, nowa data uruchomienia nie jest pewna, ponieważ nadal zależy od szybkości przygotowań i “gotowości ekosystemu”.

Golem wypuszcza łatkę do swojego mainetu

Projekt Golem Network w swoim najnowszym patchu skupia się na usunięciu najważniejszych problemów, dodając jednocześnie kilka drobnych aktualizacji funkcjonalności.

1,2 miliarda dolarów upłynniono na Binance

1,2 miliarda dolarów upłynniono na Binance, który jak zwykle wiedzie prym po spadku Bitcoina do prawie 50 tysięcy dolarów

KryptoBot obrócił 35 000 000 złotych!

35% rabatu na 35 mln złotych!

Dodaj komentarz

three × 4 =