Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

KryptoBot obrócił 25 000 000 złotych!

HomeAktualności KryptoBot obrócił 25 000 000 złotych!

2018-04-23 19:16:38 w tym momencie KryptoBot w wersji 2.6.0 wykonał swoją pierwszą transakcję. Od tamtego momentu, KryptoBot wykonał dla Was ponad 150 000 transakcji na zawrotną kwotę 25 000 000 złotych! W tym czasie zarejestrowało się u nas ponad 6 000 użytkowników z czego już prawie 1 000 pobrało i sparowało aplikację mobilną ze swoim kontem.

KryptoBot wykonuje dla Was około 1 400 transakcji dziennie na średnią kwotę 300 000 zł. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zdecydowana większość to transakcje z zyskiem! Dziękujemy za zaufanie.

A jak to się wszystko zaczęło? Możecie się dowiedzieć z wywiadu udzielonego przez autora na łamach portalu BitHub.pl

25% rabatu na 25 mln złotych!

Z okazji przekroczenia 25 MLN PLN obrotu przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na nasze usługi!

Kod rabatowy: 25MLN

 

Rabat dostępny dla nowych i obecnych użytkowników! Wystarczy zalogować się na swoje konto.

 

 

Kod wpisujecie w pole do tego przeznaczone. Po chwili wszystkie ceny obniżą się o 25%. Promocja obowiązuje do wyczerpania kodów rabatowych.

Dlaczego warto korzystać z botów do kryptowalut?

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Smartfon Web3 od Solana

23 czerwca 2022 Solana ogłosiła oficjalnie start projektu pierwszego smartfona wspierającego zdecentralizowane aplikacje (dApps). Telefon będzie nosił nazwę Saga.

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować? Informacje dla początkujących

Aby uzyskać odpowiedź na pytanie “Kryptowaluty, jak zacząć w nie inwestować?” konieczne jest zadanie sobie wcześniej kilku pośrednich pytań.

Zaginął Sylwester Suszek – założyciel giełdy BitBay (Zonda)

Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około 15.00, odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

Prowizje na giełdzie Binance

Korzystanie z giełdy daje wiele możliwości, ale pojawia się również pytanie. Czy korzystanie z największej giełdy krypto na świecie jest drogie?

Prowizje za transakcje na giełdzie nie odstają specjalnie od innych giełd. Poniżej rozpisaliśmy obecne koszty transakcji na giełdzie Binance.

Prowizje na giełdzie Zonda

Można się zastanawiać czy zmianom uległy również koszty grania na giełdzie. Odpowiedź brzmi…

Prowizje za transakcje na giełdzie nie uległy zmianie. 

Poniżej rozpisaliśmy obecne koszty transakcji na giełdzie Zonda.

Zonda – logowanie

Jak i pod jakim adresem zalogować się do naszego konta na giełdzie Zonda? Odpowiedź na ostatnie pytanie znajdziecie w naszym artykule.

Dodaj komentarz

jeden × pięć =