Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Lucky Block – blockchainowa loteria

HomeAktualności Lucky Block – blockchainowa loteria
Lucky Block lottery head

Internet stworzył popyt na gry hazardowe online. Wile firm oferuje łatwo dostępne zakłady online. Łatwa dostępność w połączeniu z bardzo wysokim popytem na gry hazardowe powodują, że takie firmy szybko się rozwijają i są bardzo dochodowe.

Lucky Block wprowadza gry hazardowe do blockchainu. Przeprowadzenie loterii w zdecentralizowanej sieci daje firmom wiele możliwości. Lucky Blockchain działa w sieci Binance Chain.

Binance jest nie tylko jedną z dwóch giełd, na których możecie handlować za pomocą KryptoBota. Posiada również swój ///własny blockchain/// z natywnym tokenem Binance Coin (BNB). W naszym dziale porad znajdziecie instrukcje pomagające założyć nowe konto na giełdach m.in.:

W czym loterie blockchain są lepsze od standardowych loterii?

Głównymi przewagami loterii przeprowadzanych online nad stacjonarnymi loteriami jest łatwiejsza dostępność oraz dużo niższy koszt realizacji i obsługi całego procesu. W dalszym ciągu aby stworzyć uczciwą i sprawnie działającą loterię (zarówno w formie online jak i stacjonarnej). Główne wymagania jakie powinna spełnić każda loteria aby sprawnie działać to:

   1. wysokie zaufanie klientów
   2. wysoki poziom bezpieczeństwa
   3. szybka realizacja usługi
   4. potwierdzenie wypłacalności

Bez utrzymania wszystkich standardów bezpieczeństwa, (częściowo weryfikowanych również prawnie) szanse na powodzenie projektu loterii są nikłe jeśli nie zerowe.

 

Prowadzenie loterii wiąże się z nieodłącznym ryzykiem finansowym i operacyjnym, a zarządzanie nim może pochłaniać wiele zasobów. Platformy na scentralizowanym serwerze są podatne na hakowanie, podczas gdy systemy fizyczne są bardziej podatne na fałszowanie. Na przykład, gry cyfrowe są prawnie wymagane do korzystania z Generatora Liczb Losowych. Kasyna i loterie muszą zadeklarować, że mają sprawny i dokładny generator liczb losowych, jednak fizyczne maszyny mogą być łatwo sfałszowane, a cyfrowe wersje zhakowane.

 

Ryzyko można zmniejszyć poprzez zwiększenie bezpieczeństwa, przejrzystości i odporności, czyli podstawowych cech technologii blockchain. Rozproszona baza danych Blockchain domyślnie zapewnia przejrzystość, ponieważ informacje są publicznie dostępne, więc każdy może przeglądać transakcje i losowania. Taki system interakcji zapobiega niewykrywalnemu manipulowaniu systemem. Dodatkowo, każda modyfikacja transakcji Smart Contract podlega trzydniowej blokadzie funkcji platformy, co oznacza, że wszelkie zmiany są dostępne dla osób trzecich.

Lucky Block - loteria blockchain
Lucky Block - loteria blockchain

Jak działa loteria Lucky Block?

Wysokie koszty prowadzenia loterii wpływają na rozwój projektu oraz wysokość wygranych. Pokrycie kosztów loterii wynoszą średnio od 30 do 50% funduszy przedsiębiorstwa. Jeśli loteria może zredukować koszty, jest więcej pieniędzy na większe nagrody i innowacje technologiczne, czyli zmiany, które są ostatecznie korzystne dla graczy. Zastosowanie technologii blockchain przez Lucky Block skraca czas losowania i pozwala na wiele losowań dziennie, dając graczom więcej szans na wygraną, jednocześnie obniżając koszty loterii.

Jak wziąć udział w  loterii?

Pierwsza loteria Lucky Block odbędzie się 25.03.2022 roku. Aby wziąć udział w loterii Lucky Block trzeba nabyć bilet na loterię. Jego cena będzie wynosić równowartość 5$ w kryptowalucie LBlock.

 

Aktualnie token LBlock można nabyć jedynie za pośrednictwem zdecentralizowanej giełdy PancakeSwap, ale w ramach rozwoju projektu będzie on dostępny na kolejnych największych giełdach kryptowalut (zarówno scentralizowanych jak i na zdecentralizowanych).

Więcej o tokenie LBlock

LBlock w bardzo krótkim czasie osiągnął bardzo wysoki wzrost kursu. Po tygodniu od wypuszczenia tokena LBLOCK na giełdę Pancakeswap jego wartość wzrosła o ponad 1000%. Token już teraz oczekuje na decyzję w sprawie notowania  bezpośrednio na największych giełdach kryptowalutowych, a w najbliższej przyszłości ma nadzieję na wejście również na Binance. Toekn został również wspomniany w naszym zestawieniu, w którym zastanawiamy się w jakie kryptowaluty inwestować w 2022 roku?

 

LBlock można wykorzystać do kilku celów:

 1. Zakup biletów na loterię
 2. Handel na giełdzie
 3. Zakup udziałów w losowaniach
Opłata transakcyjna LBlock

Opłaty za transakcje tokenem LBlock na zdecentralizowanych giełdach wynoszą 12% kwoty transakcji. Składają się na nią:

 

 • Pula loterii (4%)
 • Pula płynności (4%)
 • Opłaty licencyjne Gier oraz NFT (3%)
 • Spalanie tokenów (1%)

 

W przypadku giełd scentralizowanych, jedyna opłata jaka wiąże się z prowadzeniem transakcji, to opłaty wewnętrzne danej giełdy.

 

Dzięki zastosowaniu technologii blockchain w grach loteryjnych stają się one dużo bezpieczniejsze i wiarygodne. Losowanie Lucky Block odbywa się 100% losowo, a informacje finansowe są publicznie dostępne dla wszystkich. LBlock ma bardzo duży potencjał rozwoju jako platforma loteryjna, a co za tym idzie sam token może bardzo szybko rosnąć na wartości

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!