Czy wiesz, że możesz wynająć prywatną wyspę płacąc Bitcoinem?
Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

Czy wiesz, że możesz wynająć prywatną wyspę płacąc Bitcoinem?

Aktualności Czy wiesz, że możesz wynająć prywatną wyspę płacąc Bitcoinem?

Od niedawna można razem z 15 innymi osobami wynająć Beran Island Resort znajdujący się na Wyspach Marshalla na tydzień za 1 Bitcoina (czyli około 192 000 zł w chwili pisania tego tekstu).

Do atrakcji należą surfowanie, łowienie ryb czy nurkowanie, akwalungiem oraz wkrótce: rezerwat rekinów. Ośrodek jest też w pełni zasilany przez odnawialne źródła energii.

Z informacji podanych przez CoinDesk wyniki, że decyzja ma na celu przyciągnąć “młodszych klientów” i pomóc Wyspom Marshalla uniezależnić się od amerykańskiego dolara.

Taka decyzja może sprawić, że coraz więcej firm będzie akceptowało kryptowaluty jako płatność. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości płacenie Bitcoinem za taksówkę czy obiad w restauracji będzie czymś normalnym. Może to też sprawić jeszcze większy wzrost kursu bitcoina.

Według mnie cała ta sytuacja pokazuje tylko, że technologia blockchain i kryptowaluty będą coraz bardziej popularne i staną się nieodłączną częścią naszego życia. Krokiem w tym kierunku jest wspieranie kryptowalut przez MasterCard.

 

Źródła: CoinDesk.com, Pexels.com

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

ETH przebija 4 000 USD

Kryptowaluta ETH przekroczyła granicę 4 000 dolarów, ustanawiając po raz kolejny nowe ATH.

SpaceX będzie akceptować płatności Dogecoin za misje kosmiczne

Prowadzona przez Elona Muska firma SpaceX ogłosiła, że będzie akceptować Dogecoin jako zapłatę za nadchodzącą misję na Księżyc.

Ethereum jest dla Fintech tym, czym Bitcoin jest dla złota

Świat gwałtownie zmierza w kierunku cyfryzacji, a Ethereum wydaje się być zagrożeniem dla finansów starej gwardii, tak jak Bitcoin jest zagrożeniem dla złota.

Co powinieneś wiedzieć o możliwych sankcjach w sprawie Ripple vs SEC

A co, jeśli hipotetycznie SEC poprosi o nałożenie sankcji na posiadaczy XRP? Co wtedy?

Oficjalny raport XRP za 1 kwartał 2021

Oficjalny raport XRP za 1 kwartał 2021 przygotowany przez Ripple. Zapoznaj się z naszym obszernym opracowaniem tego dokumentu.

Dogecoin jest teraz więcej wart niż XRP

Dogecoin osiągnął dziś rekordowy poziom 0,68 USD. To wzrost o 50% w ciągu jednego dnia. Przekroczył łączną kapitalizację rynkową XRP.

Dodaj komentarz