Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

Czy wiesz, że możesz wynająć prywatną wyspę płacąc Bitcoinem?

Od niedawna można razem z 15 innymi osobami wynająć Beran Island Resort znajdujący się na Wyspach Marshalla na tydzień za 1 Bitcoina (czyli około 192 000 zł w chwili pisania tego tekstu).

Do atrakcji należą surfowanie, łowienie ryb czy nurkowanie, akwalungiem oraz wkrótce: rezerwat rekinów. Ośrodek jest też w pełni zasilany przez odnawialne źródła energii.

Z informacji podanych przez CoinDesk wyniki, że decyzja ma na celu przyciągnąć “młodszych klientów” i pomóc Wyspom Marshalla uniezależnić się od amerykańskiego dolara.

Taka decyzja może sprawić, że coraz więcej firm będzie akceptowało kryptowaluty jako płatność. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości płacenie Bitcoinem za taksówkę czy obiad w restauracji będzie czymś normalnym. Może to też sprawić jeszcze większy wzrost kursu bitcoina.

Według mnie cała ta sytuacja pokazuje tylko, że technologia blockchain i kryptowaluty będą coraz bardziej popularne i staną się nieodłączną częścią naszego życia. Krokiem w tym kierunku jest wspieranie kryptowalut przez MasterCard.

 

Źródła: CoinDesk.com, Pexels.com

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

REEF Finance wprowadza na rynek Obligacje Litentry

Reef Bonds to inicjatywa DeFi, w ramach której użytkownicy mogą zastawić swoje aktywa na określony okres czas i czerpać z tego tytułu zyski.

Coinbase posiada 230 milionów dolarów w bitcoinie

Coinbase ujawnił, że jest w posiadaniu 230 milionów dolarów w Bitcoinie, 53 milionów w Ethereum, 48 milionów w Stablecoinie USDC i 34 milionów w nieznanych kryptowalutach. 

KryptoBot obrócił 25 000 000 złotych!

25% rabatu na 25 mln złotych!

Nvidia zapowiada karty graficzne dla górników

Nvidia zapowiedziała linie kart graficznych CMP przeznaczonych do kopania kryptowalut

Czy dzieje się coś złego z REEF?

Na forum Reddit pojawił się ciekawy wątek opisujące niepokojące rzeczy, które dzieją się w REEF.

Bitcoin przekracza magiczną granicę 50 000 USD

Bitcoin przekracza magiczną granicę 50 000 USD, ustanawiając nowy rekord ceny!

Dodaj komentarz