Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Czy wiesz, że możesz wynająć prywatną wyspę płacąc Bitcoinem?

HomeAktualności Czy wiesz, że możesz wynająć prywatną wyspę płacąc Bitcoinem?

Od niedawna można razem z 15 innymi osobami wynająć Beran Island Resort znajdujący się na Wyspach Marshalla na tydzień za 1 Bitcoina (czyli około 192 000 zł w chwili pisania tego tekstu).

Do atrakcji należą surfowanie, łowienie ryb czy nurkowanie, akwalungiem oraz wkrótce: rezerwat rekinów. Ośrodek jest też w pełni zasilany przez odnawialne źródła energii.

Z informacji podanych przez CoinDesk wyniki, że decyzja ma na celu przyciągnąć “młodszych klientów” i pomóc Wyspom Marshalla uniezależnić się od amerykańskiego dolara.

Taka decyzja może sprawić, że coraz więcej firm będzie akceptowało kryptowaluty jako płatność. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości płacenie Bitcoinem za taksówkę czy obiad w restauracji będzie czymś normalnym. Może to też sprawić jeszcze większy wzrost kursu bitcoina.

Według mnie cała ta sytuacja pokazuje tylko, że technologia blockchain i kryptowaluty będą coraz bardziej popularne i staną się nieodłączną częścią naszego życia. Krokiem w tym kierunku jest wspieranie kryptowalut przez MasterCard.

 

Źródła: CoinDesk.com, Pexels.com

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Jaki był powód upadku Terra LUNA?

Przyczyną upadku waluty było załamanie stablecoinu TerraUSD (UST), z którym powiązana była LUNA. Aby zrozumieć przyczynę upadku, najpierw warto zrozumieć, czym są stablecoiny.

Wprowadzenie do Web3

Web3 to nowa generacja internetu. Wyróżnia ją to, że platformy, aplikacje i treści znajdujące się w sieci Web3 są zdecentralizowane.

Smartfon Web3 od Solana

23 czerwca 2022 Solana ogłosiła oficjalnie start projektu pierwszego smartfona wspierającego zdecentralizowane aplikacje (dApps). Telefon będzie nosił nazwę Saga.

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować? Informacje dla początkujących

Aby uzyskać odpowiedź na pytanie “Kryptowaluty, jak zacząć w nie inwestować?” konieczne jest zadanie sobie wcześniej kilku pośrednich pytań.

Zaginął Sylwester Suszek – założyciel giełdy BitBay (Zonda)

Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około 15.00, odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

Prowizje na giełdzie Binance

Korzystanie z giełdy daje wiele możliwości, ale pojawia się również pytanie. Czy korzystanie z największej giełdy krypto na świecie jest drogie?

Prowizje za transakcje na giełdzie nie odstają specjalnie od innych giełd. Poniżej rozpisaliśmy obecne koszty transakcji na giełdzie Binance.

Dodaj komentarz

2 + 2 =