Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Czy wiesz, że możesz wynająć prywatną wyspę płacąc Bitcoinem?

HomeAktualności Czy wiesz, że możesz wynająć prywatną wyspę płacąc Bitcoinem?

Od niedawna można razem z 15 innymi osobami wynająć Beran Island Resort znajdujący się na Wyspach Marshalla na tydzień za 1 Bitcoina (czyli około 192 000 zł w chwili pisania tego tekstu).

Do atrakcji należą surfowanie, łowienie ryb czy nurkowanie, akwalungiem oraz wkrótce: rezerwat rekinów. Ośrodek jest też w pełni zasilany przez odnawialne źródła energii.

Z informacji podanych przez CoinDesk wyniki, że decyzja ma na celu przyciągnąć “młodszych klientów” i pomóc Wyspom Marshalla uniezależnić się od amerykańskiego dolara.

Taka decyzja może sprawić, że coraz więcej firm będzie akceptowało kryptowaluty jako płatność. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości płacenie Bitcoinem za taksówkę czy obiad w restauracji będzie czymś normalnym. Może to też sprawić jeszcze większy wzrost kursu bitcoina.

Według mnie cała ta sytuacja pokazuje tylko, że technologia blockchain i kryptowaluty będą coraz bardziej popularne i staną się nieodłączną częścią naszego życia. Krokiem w tym kierunku jest wspieranie kryptowalut przez MasterCard.

 

Źródła: CoinDesk.com, Pexels.com

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Rabat na wszystko z okazji Black Friday

KryptoBot pomaga Wam w handlu walutami cyfrowymi już od prawie 5 lat. Razem udało nam się osiągnąć bardzo dużo i uda się osiągnąć jeszcze więcej! Za cały wkład w nasz rozwój chcemy Wam podziękować, a teraz jest ku temu dobra okazja

Niezbędne aplikacje do handlu kryptowalutami

Jaka jest najlepsza aplikacja kryptowalutowa? Tego na pewno nie dowiesz się z naszego wpisu…

Dowiesz się z niego jednak jakie aplikacje są Ci niezbędne i poznasz kilka sprawdzonych opcji.

Polak zdecentralizowany, ThePolak nowoczesny!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać tokeny NFT z kolekcji The Polacy! Ile punktów Ty zdobędziesz, Rodaku?

Czym są i jak naprawdę działają kryptowaluty?

Czym są kryptowaluty i w jaki sposób działają? Na to i kilka innych pytań odpowiemy w dzisiejszym wpisie.

Jaki był powód upadku Terra LUNA?

Przyczyną upadku waluty było załamanie stablecoinu TerraUSD (UST), z którym powiązana była LUNA. Aby zrozumieć przyczynę upadku, najpierw warto zrozumieć, czym są stablecoiny.

Wprowadzenie do Web3

Web3 to nowa generacja internetu. Wyróżnia ją to, że platformy, aplikacje i treści znajdujące się w sieci Web3 są zdecentralizowane.