Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Nadchodzi Binance NFT

HomeAktualności Nadchodzi Binance NFT
Binance NFT

NFT pojawia się na największej giełdzie kryptowalut na świecie

Binance NFT

Szaleństwo wokół NFT wydaje się nie mieć końca. Właśnie wchodzi na kolejny poziom popularności NFT, dzięki decyzji największej na świecie platformy handlu kryptowalutami, Binance.

Binance, we wtorek, ogłosiła swoje plany wprowadzenia na rynek dedykowanej platformy NFT o nazwie Binance NFT, która ma być zasilana przez Binance Smart Chain (BSC) i kompatybilna z powszechnie akceptowanym Ethereum, w ciągu dwóch miesięcy.

Najnowszy rozwój sytuacji sprawia, że Binance dołączy do takich firm jak Crypto.com, oferując swoim klientom natywną platformę dla NFT, sześć miesięcy po tym, jak szał stał się powszechny w całej społeczności artystycznej. Binance zamierza uruchomić swoją platformę w czerwcu 2021.

Giełda chce wykorzystać swoją dużą bazę klientów, aby przyciągnąć nowych użytkowników, którzy postanowią przenieść swoje NFT do Binance.

BinanceNFT podzieli się wszystkimi wpływami ze sprzedaży z twórcami w stosunku odpowiednio 1:9.

BinanceNFT będzie oferować również funkcję nagród licencyjnych, dzięki której twórcy otrzymają dożywotnio 1% od wszystkich kolejnych transakcji sprzedaży ich dzieł na platformie.

O co tyle szumu?

NFT (Non-Fungible Token) jest opartą na blockchainie cyfrową metodą weryfikacji oryginalnych cyfrowych dzieł, takich jak dzieła sztuki, obrazy cyfrowe, muzyka, gry i sporty, itp. Wywodząc się z miłości do sztuki i ograniczeń miłośników sztuki w zakresie jej kolekcjonowania w okresie pandemii, NFT szybko stało się akceptowalną metodą weryfikacji autentyczności w przestrzeni cyfrowej, która podobno w końcu zastąpi tradycyjne powiernictwa, kolekcje i wystawy w fizycznych galeriach.

Mike Winkelmann wciąż pozostaje światowym rekordzistą w zakresie najwyższej sprzedaży NFT, osiągając niebotyczną sumę 69,3 miliona dolarów za swoją cyfrową mozaikę zatytułowaną “Everyday: The First 5000 Days”. Elon Musk kilka tygodni wystawił na sprzedaż piosenkę NFT jako NFT. Kilka dni temu polski znany raper Ten Typ Mes wystawił na sprzedaż swój najnowszy singiel jako token NFT.

A czy Ty chcesz mieć własne NFT? Skorzystaj z naszego poradnika jak to zrobić w 5 min! Gdy BinanceNFT będzie gotowe, może staniesz się drugim Mkiem Winkelmanem…

Czy wiesz, że KryptoBot może realizować za Ciebie transakcje na giełdach kryptowalut?