Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Najlepszy bot do kryptowalut w 2021?

HomeAktualności Najlepszy bot do kryptowalut w 2021?
KryptoBot
BitBay

Boty do handlu kryptowalutami są programami, które mogą pomóc Ci zautomatyzować strategię handlową i w pełni wykorzystać rynek wymiany kryptowalut. Te boty mogą przeprowadzać transakcje nawet podczas gdy śpisz!

Ze względu na dodatkowe możliwości, jakie przynoszą boty do handlu kryptowalutami, coraz więcej traderów kryptowalutowych docenia ich pomoc.

Istnieje wiele botów do handlu kryptowalutami dostępnych do użytku – dla początkujących może być trudno znaleźć najlepszy program dla siebie. W tym kompleksowym przewodniku omówimy różne rodzaje botów do handlu kryptowalutami. Po jego zakończeniu będziesz wiedział, które boty są najlepsze i wykorzystasz te informacje, aby wybrać jeden, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby.

Dlaczego boty do handlu kryptowalutami są przydatne?

Boty do handlu kryptowalutami usuwają strach i emocje z grania na giełdzie, pozwalając inwestorom na realizację transakcji w oparciu o wcześniej opracowaną strategię.

Boty pozwalają również na realizowanie strategii inwestycyjnej 24/7. Jeśli jesteś inwestorem kryptowalutowym pracującym w niepełnym wymiarze godzin lub jeśli nie jesteś w stanie być na bieżąco z rynkiem przez cały czas, boty pozwalają Ci na efektywny handel bez konieczności poświęcania ogromnej ilości czasu na analizę rynku.

Dla przykładu, zobacz jak to działa w KryptoBocie.

Jak wybrać najlepszego bota?

Niezawodność
Możesz łatwo przegapić “złoty strzał”, jeśli Twój bot działa offline. Niezawodność jest więc kluczem przy wyborze bota do kryptowalut.

Ale jak możesz być pewien konkretnego bota? Aby mieć pewność co do niezawodności bota, musisz przejrzeć opinie użytkowników. Sprawdź opinie w Internecie na temat danego bota.

 

Bezpieczeństwo
Twój bot handlowy ma dostęp do Twojego konta na giełdzie. To może być ryzykowne, zwłaszcza jeśli używasz podejrzanego bota. Podczas gdy nie ma pewnego sposobu, aby powiedzieć, jak bezpieczny jest dany bot handlowy, możesz ograniczyć swoje ryzyko, wybierając bota, który jest powszechnie uznawany za bezpieczny. W KryptoBocie klucze API są podwójnie szyfrowane co nawet w przypadku utraty danych nie powoduje ryzyka nieautoryzowanego korzystania z Twojego konta na giełdach kryptowalut.

 

Rentowność
Korzystanie z bota handlowego jest bezcelowe, jeśli nie dostarcza on największych możliwych zysków. Powinieneś zatem odrobić pracę domową na temat zyskowności bota, zanim zainwestujesz swój czas i pieniądze w niego. Zobacz nasze ostawanie transakcje i przenalizuj wszystko dokładnie. Zauważ, że wyświetlamy wszystkie transakcje. Zarówno te zyskowne jak i nie.

 

 

Przejrzystość
Przejrzystość jest tym, co odróżnia kryptowaluty od tradycyjnych walut – cała ich sieć jest całkowicie przejrzysta, co nie pozostawia miejsca na oszustwa. Najlepsze boty handlowe utrzymują podobne standardy. Wybieraj boty zbudowane przez renomowanych deweloperów. Przejrzystość nie tylko pomoże Ci wybrać bota godnego zaufania, ale także umożliwi Ci uzyskanie pomocy, gdy tylko pojawią się problemy, które trzeba będzie naprawić. W przypadku KryptoBota zachęcamy do przeczytania wywiadu z autorem KB, Markiem Golanem udzielonym na łamach serwisu BitHub.pl.

 

Łatwość użytkowania
Głównym celem botów do handlu kryptowalutami jest sprawienie, by handel kryptowalutami był łatwy dla każdego. Powinieneś więc wybrać boty z intuicyjnym interfejsem. Powinieneś być w stanie kontrolować swojego bota za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nasi użytkownicy chwalą łatwość z jakim mogą korzystać z KryptoBota.

 

Plusy korzystania z botów tradingowych

 

Wydajność
Boty handlowe mogą analizować warunki rynkowe w wielu kryptowalutach jednocześnie i realizować transakcje, gdy tylko jest miejsce na osiągnięcie zysku. W przypadku KryptoBota jest to 80 zadań równolegle.

Ludzie, z drugiej strony, nie są dobrzy w tego rodzaju wielozadaniowości. Możesz tylko analizować warunki rynkowe kryptowalut, przechodząc przez nie pojedynczo. A ponieważ przełączasz się z jednej kryptowaluty na drugą, możesz przegapić wiele zyskownych transakcji. Ta zdolność do wielozadaniowości sprawia, że boty są bardziej wydajne niż ludzie. Pamiętaj, że powinieneś mieć dostęp do aktualnych notowań kryptowalut.To bardzo ważne by w wygodny sposób śledzić cały rynek.

 

Bez emocji

Rynki kryptowalutowe są bardzo zmienne. Ponadto, wielcy gracze często manipulują walutami. Emocjonalny stan, który następuje po tych ogromnych wahaniach cen może sprawić, że staniesz się niekonsekwentny, co może doprowadzić do spanikowania i zamknięcia za wcześnie swoich pozycji.

Z drugiej strony, boty handlowe są inne. Nie mają ludzkich emocji i nie są przywiązane do pieniędzy. Manipulacje rynkowe i ogromne wahania cen nie mają wpływu na ich funkcjonowanie. Realizują daną strategię.

 

Zwiększona prędkość
Często potrzebujemy dużo czasu, aby zrealizować transakcje. Niestety, na niestabilnym rynku kryptowalut, takie opóźnienia mogą być kosztowne, ponieważ dobra transakcja może stracić na wartości, jeśli jej realizacja będzie trwała zbyt długo.

Automaty do kryptowalut składają zlecenia natychmiastowo.  Ta zwiększona prędkość sprawia, że są one znacznie bardziej efektywne niż ludzie. Dla przykładu BitBay Bot 05.02.2021 zrealizował ponad 1 000 transakcji na największej polskiej giełdzie.

 

Okres działania
Nie możesz zawsze siedzieć przed komputerem i monitorować swoje inwestycje. Potrzebujesz snu i czasu na inne obowiązki, które wymagają Twojej uwagi. A gdy Ty śpisz, rynek kryptowalutowy maszeruje dalej W przeciwieństwie do ludzi, trading bot może działać 24/7 i dzięki temu nigdy nie przegapi okazji.

Czy KryptoBot to najlepszy bot tradingowy?

Boty do handlu kryptowalutami są niezbędnymi narzędziami dla traderów. Jeśli jesteś w stanie dostosować ich ustawienia i zdefiniować skuteczne strategie handlowe, Twój bot może być Twoim najlepszym narzędziem handlowym.

Jednak niektóre boty są albo niewiarygodne, albo są jawnymi oszustwami, dlatego ważne jest, abyś dołożył należytej staranności, zanim go wybierzesz. KryptoBot jest jednym z najbardziej znanych botów, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami. KryptoBot działa nieprzerwanie ponad 3 lata, zrealizował ponad 130 000 transakcji. Codziennie pomaga zarabiać swoim użytkownikom.

Zachęcamy do przetestowania za darmo jego możliwości!

Sprawdź za darmo