Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Najlepszy bot do kryptowalut w 2022?

HomeAktualności Najlepszy bot do kryptowalut w 2022?
KryptoBot

Ze względu na czas jaki trzeba poświęcić na trading kryptowalut, wykorzystanie w tej dziedzinie botów jest bardzo opłacalne.

 

Boty do handlu kryptowalutami/boty kryptowalutowe/boty tradingowe czy jakkolwiek będziemy je nazywać, to oprogramowanie pozwalające na pełną automatyzację strategii inwestycyjnych na giełdach kryptowalut. Po ustaleniu zasad na jakich ma taka strategia działać bot będzie realizował ją 24/7, nawet jeśli nasz komputer jest wyłączony. Na rynku znajdziemy wiele różnych botów służących do automatyzacji strategii inwestycyjnych. W poniższym wpisie omówimy na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru.

W jaki sposób działają boty tradingowe?

Trading kryptowalut ma to do siebie, że wymaga ciągłej obserwacji zmian na giełdzie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zmiany kursowy niektórych krypto potrafią zmieniać się z minuty na minutę o dziesiątki procent. Jest to sytuacja skrajna, ale zdarzała się i prawdopodobnie jeszcze nie raz zdarzy.

 

W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy bota, który po wcześniejszym ustaleniu warunków takich jak:

    • kurs sprzedaży,
    • kurs zakupu,
    • czas w jakim zmiana kursu została osiągnięta,
    • i wiele innych…

programuje strategię, która wykonuje się bez naszej ingerencji i działa 24/7!

 

Dla konkretnego przykładu, możecie zobaczyć jak to działa w KryptoBocie.

Czym się kierować przy wyborze bota do tradingu?

Niezawodność

Aby spełniać swoją rolę bot tradingowy musi działać beż zarzutów, w pełnym wymiarze czasu. Najprostszym sposobem na potwierdzenie niezawodności bota jest sprawdzenie w mediach społecznościowych opinii obecnych użytkowników.

 

Bezpieczeństwo

Boty zazwyczaj bezpośrednio nie gromadzą naszych środków, ale muszą mieć dostęp do naszego konta giełdowego. Konieczne jest więc zwrócenie szczególnej uwagi na zabezpieczenia botów handlowych. KryptoBot oferuje podwójne szyfrowanie kluczy API do giełdy, dzięki czemu nie występuje zagrożenie uzyskania niepożądanego dostępu do konta giełdy.

 

Przejrzystość

Jeną z największych przewag jakie kryptowaluty mają nad walutami tradycyjnymi jest ich przejrzystość. Tą samą cechą powinny wykazywać się dobrze skonstruowane boty tradingowe. Mówiąc przejrzystość mamy na myśli zarówno prosty interface aplikacji jak i możliwość otrzymania szybkiej pomocy w razie wystąpienia jakiegokolwiek problemu. W ramach przekonania się, czy KryptoBot wykazuje się przejrzystością  zachęcamy do przeczytania wywiadu z autorem KB, Markiem Golanem udzielonym na łamach serwisu BitHub.pl.

 

Łatwość użytkowania

Z definicji boty tradingowe mają ułatwiać handel kryptowalutami. Co za tym idzie obsługa bota powinna być łatwa, a interface intuicyjny. W razie jakichkolwiek problemów z obsługą bota możecie skorzystać z poradnika video – Jak ustawić KryptoBota?

Zalety wykorzystania botów tradingowych

Wydajność

Bardzo ważna w pracy botów jest wydajność działania. KryptoBot jest w stanie realizować aż 80 zadań jednocześnie.

 

Zwiększona prędkość

Ręczna realizacja transakcji może zajmować trochę czasu, co na burzliwym rynku kryptowalut, może nas sporo kosztować. Boty kryptowalutowe składają zlecenia na giełdzie natychmiastowo, dzięki czemu są bardziej efektywne niż ludzie.

 

Okres działania

W przeciwieństwie do ludzi, którzy w ciągu dnia potrzebują snu, odpoczynku czy chwili dla siebie boty tradingowe działają 24/7 i obserwują rynek w momentach kiedy my nie możemy.

KryptoBot działa na rynku od lat i spełniając wyżej wymienione standardy spełnia również wymagania użytkowników.

 

Za jego pomocą możecie handlować kryptowalutami:

  • na największej giełdzie kryptowalut na świecie – Binance
  • największej giełdzie kryptowalut w Europie – Zonda
Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!