Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Optymistyczne prognozy dla Bitcoina

HomeAktualności Optymistyczne prognozy dla Bitcoina

William Quigley o Bitcoinie

William Quigley, dyrektor zarządzający firmy inwestycyjnej Magnetic, zapytany przez CNN o przyszłość Bitcoina powiedział, że spodziewa się wzrostu jego wartość do 100 lub nawet 150 tysięcy dolarów w tym roku, albo na początku następnego.

“Jesteśmy mniej więcej w połowie drogi przez post-halvingową passę byków, więc według   mojej oceny, mamy jeszcze wiele do zrobienia z bitcoinem. Z pewnością – 100 000 dolarów i całkiem możliwe 150 000 dolarów do końca tego roku, a może I kwartału przyszłego roku.”

– William Quigley

Powiedział on również, że liczba dużych firm lokujących swoje majątki w kryptowalutach będzie tylko rosnąć, ze względu na skończoną liczbę Bitcoinów, która sprawia że jest on bardziej odporny na inflację.

Bitcoin w dalszej przyszłości

Kolejną optymistyczną opinię o Bitcoinie wygłosił Jesse Powell, CEO firmy Kraken zajmującej się tradingiem kryptowalut. Zapytany o cenę Bitcoina w przyszłości powiedział, że w ciągu dziesięciu lat może być on warty milion dolarów. Powell dodał jeszcze, że Bitcoin w najbliższych latach może stać się ważniejszy niż największe światowe waluty.

Poparł on swoją prognozę tym, że podczas pandemii koronawirusa rządy zaczęły drukować bardzo dużo pieniędzy. Jako kolejny powód podał większe zainteresowanie kryptowalutami przez młode pokolenia.

Czy ich prognozy okażą się prawdziwe? Patrząc na historię ceny Bitcoina i jej gwałtowny wzrost scenariusze te nie wydają się bardzo nieprawdopodobne.

żródło: cryptopotato.com  

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!