Pętla nadzieją na rozwiązanie problemów

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Jak się nie zapętlić?” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”15px”][vc_column_text]Idąc za Wikisłownikiem pętla to:

  • blok kodu wykonywany wielokrotnie
  • droga, którą wykonamy po zamkniętej trasie

 

Pierwsza definicja będzie doskonale znana osobom, które nie spały na lekcjach informatyki. Statystyczny inwestor może jednak uznać ten zlepek słów na niezrozumiały. Z pomocą przychodzi druga definicja i poniższy schemat:

Nasze zadanie będzie powtarzane. Oznacza to, że jeśli spełnione zostaną warunki uruchomienia pętli, rozpoczyna się ona, a kolejna zacznie się po zakończeniu poprzedniej, jeśli zadane warunki sa wciąż spelniane. Jak długo taki stan będzie trwał? W Kryptobocie to my o tym decydujemy. Funkcja ta dostępna jest na platformach Bitbay, Binance i Coindeal.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”Pokaż mi jak to zrobić!” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”15px”][vc_column_text]W Menu – Trader – Ustawienia zaznaczamy checkbox ASK i BID przy interesującej nas walucie. Kolejny checkbox w polu Pętla. W kolejnym kroku z menu rozwijanego ustalamy ilość pętli jaką wykonać ma dla nas Kryptobot. Z poprzedniego akapitu wiecie już, że jedna pętla oznacza spełnienie wszystkich warunków. W naszym przypadku będzie to zlecenie kupna ASK i zlecenie sprzedaży BID. Jeśli interesuje Cię konkretna ilość pętli, ustawisz ja w zakresie od 1 do 10:

Przykład ustawienia

Wybierając opcję Brak, Kryptobot będzie realizował kolejne zlecenia, aż do momentu kiedy zdecydujemy o zakończeniu ręcznym:

Każda pętla zostanie rozpoczęta gdy zostaną spełnione pozostałe warunki ustawione na danej walucie. Do dyspozycji macie 3 zestawy (sloty) do wykorzystanie na różne strategie.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”Czy jest mi to potrzebne?” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”15px”][vc_column_text]Oczywiście sami musicie sobie odpowiedzieć na pytanie czy w waszym przypadku, przy założonej strategii gry, na konkretnych walutach i giełdach, zapętlone zadania będą Wam potrzebne. Osobiście bardzo często korzystam z tej funkcjonalności. Dzięki temu Kryptobot i pętla realizują automatycznie moje założenia i rozwiązują problem konieczności ciągłego nadzoru zleconych zadań.

Przekonaj się jak przydatna jest pętla i inne opcje Kryptobota.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_btn title=”Zarejestruj się” style=”classic” color=”danger” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-plus” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fapp.kryptobot.net%2Fref%2Fre|||”][vc_empty_space][vc_text_separator title=”Zobacz również”][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”4″ grid_id=”vc_gid:1537354550066-46cd2d50-61a7-9″ taxonomies=”53″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]