Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

REEF Finance wprowadza na rynek Obligacje Litentry

HomeAktualności REEF Finance wprowadza na rynek Obligacje Litentry

Reef Bonds to inicjatywa DeFi, w ramach której użytkownicy mogą zastawić swoje aktywa na określony okres czas i czerpać z tego tytułu zyski.

W pierwszej iteracji Reef’s Litentry Bond, użytkownicy mogą przesłać $REEF do farmy $LIT. $LIT jest tokenem ERC-20 sieci Litentry, Całkowita kwota nagrody przydzielona dla tej obligacji wynosi $20,000 (wartość LIT).

Obligacja zostanie uruchomiona 24 lutego o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Zdeponuj REEF i Zarabiaj LIT

Po uruchomieniu obligacji, użytkownicy będą mieli 24-godzinny na zdeponowanie swoich aktywów, a program będzie trwał 2 tygodnie. Użytkownicy będą mogli śledzić, ile zarobili do tej pory bezpośrednio w aplikacji. Po wygaśnięciu okresu obligacji, wypłaty zostaną włączone, tak aby użytkownicy mogli odzyskać swoje początkowo zablokowane tokeny.

W najbliższych dniach REEF uruchomi również odwrotną obligację, w której użytkownicy będą mogli zablokować LIT, aby generować REEF. Łączna wartość nagród w to $20,000 w $REEF.

Reef Bond dostępny na Binance Smart Chain

Obligacje Reef zostaną wdrożone na Binance Smart Chain (BSC), blockchainie kompatybilnym z Ethereum Virtual Machine, który pozwala użytkownikom na wysyłanie transakcji niemal natychmiast i przy bardzo niskiej opłacie za gaz.

Wraz z wdrożeniem obligacji Reef na BSC, inwestorzy będą mogli korzystać z szeregu korzyści, które zapewnia BSC, w tym z tanich opłat transakcyjnych (tak niskich jak 1 cent), wysokiej przepustowości sieci (produkującej 1 blok co 3 sekundy) oraz wsparcia cross-chain DeFi, które zwiększa interoperacyjność.

Przejście na BSC przynosi również do rdzenia ekosystemu Binance, który finansuje i wspiera szereg projektów DeFi. Miliony traderów korzystają z Binance.com i Binance DEX, a sieć dużych projektów kryptowalutowych w różnych dziedzinach już współpracuje z BSC. Migracja obligacji Reef na platformę BSC wzmacnia nasze partnerstwo z Binance i zapewni większą wartość dla inwestorów.

Jak zdobyć LIT za pomocą obligacji REEF?

Przewodnik krok po kroku, który opisuje cały proces stakowania $REEF w zamian za $LIT:

  • Krok 1. Wejdź na Reef Dashboard pod następującym linkiem: https://stake.reef.finance/
  • Krok 2. Kliknij na przycisk “Connect”, aby zalogować się do Reef Dashboard.
    Po kliknięciu na przycisk “Połącz”, zostaniesz poproszony o zaakceptowanie Warunków Umowy i Polityki Prywatności Reef. Upewnij się, że zapoznałeś się z nimi przed kliknięciem przycisku “Akceptuję”.
  • Krok 3: Zostaniesz poproszony o podłączenie portfela. Należy pamiętać, że obecnie, Reef Dashboard obsługuje MetaMask, WalletConnect, Torus i Wallet Link. Zespół Reef obiecuje, że stopniowo dodawać wsparcie dla większej liczby portfeli.
  • Krok 4: Po udanym logowaniu kliknij na opcję “Reef Bonds” na lewym pasku bocznym.
  • Krok 5: Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi dostępnych obligacji, w które możesz zainwestować. Upewnij się, że zaznaczyłeś czas trwania blokady i kliknij na przycisk “Zdobądź nagrody”. Obligacje są dostępne przez ograniczony okres czasu, więc gdy licznik osiągnie 0, obligacja stanie się niedostępna dla uczestnictwa.
  • Krok 6: Po kliknięciu na opcję “Get Rewards” wpisz liczbę tokenów REEF, które chcesz zablokować, a następnie kliknij na przycisk “Buy the bond”. Upewnij się, że portfel, z którym jesteś połączony posiada tokeny REEF.
  • Krok 7: Będziesz musiał najpierw zatwierdzić kontrakt, aby umożliwić wydawanie $REEF, jak pokazano poniżej. Potwierdzenie może zająć trochę czasu, więc poczekaj, aż otrzymasz kolejne pop-up z portfela, aby zapłacić opłaty za gaz.
  • Krok 8: Kliknij “Potwierdź”, aby zapłacić opłaty za gaz i potwierdzić inwestycję w Reef Bonds, aby zobaczyć swoją transakcję. Możesz sprawdzić ilość REEF, które zablokowałeś i tokeny LIT naliczone jako odsetki w obligacji. Należy pamiętać, że w sumie są dwie transakcje. Jedna do zezwolenia na staking, a druga do jego zatwierdzenia.

Czym jest Litentry?

Litentry to zdecentralizowany agregator tożsamości, który umożliwia łączenie tożsamości użytkowników pomiędzy wieloma zdecentralizowanymi sieciami. Litentry zapewnia zaufany sposób dla dApps, aby uzyskać dane DID właściciela tożsamości w czasie rzeczywistym w wielu blockchainach i dApps.

 

Wyposażony w protokół indeksowania DID i zbudowany przez Substrate, Litentry zapewnia zdecentralizowaną, weryfikowalną usługę agregacji tożsamości, która usuwa redundancję kodu i kłopot związany z rozwiązywaniem agnostycznych mechanizmów DID. Każdy może budować i przesyłać metody DID do Litentry, dzięki czemu dane dotyczące tożsamości są łatwo dostępne w sieci Web3.

źródło: https://medium.com/reef-finance/reef-finance-launches-litentry-bonds-6511c94254cc

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!