Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Reef uruchomi swój pierwszy Blockchain zbudowany na DApps

HomeAktualności Reef uruchomi swój pierwszy Blockchain zbudowany na DApps

Reef Finance, wiodąca sieć DeFi Blockchain, jest gotowa na nowe rekordy w ekosystemie DeFi. Reef jest wysoce skalowalnym szkieletem, który może obsługiwać wiele DApps jednocześnie. Kompatybilny z Polkadot, Reef ułatwia bezpieczną komunikację z siecią Polkadot, jednocześnie zabezpieczając sieć blockchain dewelopera. Aby usprawnić proces DeFi i wspierać więcej DApps, Reef Finance, tym razem, uruchamia pierwszy w branży blockchain zbudowany wyłącznie dla next-gen Dapps. Reef ogłosił, że uruchomi swój mainnet około maja tego roku.

 

Reef Finance ma na celu uczynienie DeFi łatwo dostępnym dla wszystkich, a dzięki tej nowej aplikacji DeFi, platforma spodziewa się zapewnić solidne wsparcie dla stale rosnącego sektora DeFi. Nowy Mainnet Reef został zbudowany z najnowocześniejszych funkcji i najnowocześniejszych technologii, aby pomóc Reef Chain hostować wiele aplikacji DeFi w przyszłości, oferując tym samym bezproblemową migrację dla obecnych zdecentralizowanych aplikacji (DApps). Co więcej, rozległy ekosystem Reef zapewnia wsparcie techniczne i finansowe dla szerokiej gamy projektów zbudowanych na Reef Chain. Startupy technologiczne poszukujące finansowania, dotacji, relacji inwestorskich również otrzymują wsparcie od Reef Chain Network.

Wraz z uruchomieniem Mainnetu w przyszłym miesiącu, różne DApps w ekosystemie DeFi będą mogły łatwiej i wygodniej agregować płynność z wielu źródeł do Reef OS (Operating System). Wraz z uruchomieniem sieci testowej Reef w zeszłym roku, deweloperzy doświadczyli tej samej wygody przy uruchamianiu skryptów migracyjnych. Podobnie, wraz z uruchomieniem sieci głównej Reef Finance w przyszłym miesiącu, deweloperzy mogą łatwo rozpocząć budowanie zdecentralizowanych aplikacji na Reef Chain.

Reef Chain pozwala deweloperom na przeniesienie istniejących zdecentralizowanych aplikacji z sieci Ethereum bez zmiany kodu bazowego. Tak więc, z Mainnet Reef Chain gotowy do uruchomienia w przyszłym miesiącu, deweloperzy już zaczęli włączać swoje istniejące DApps do Reef Chain, największej społeczności sieciowej opartej na Polkadot. Obecnie kurs Reef wynosi 0.034 USDT.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!