Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Ripple: Oto “dobre wiadomości” od czasu złożenia pozwu

HomeAktualności Ripple: Oto “dobre wiadomości” od czasu złożenia pozwu

Pozew SEC przeciwko Ripple Labs oraz dyrektorom Bradowi Garlinghouse’owi i Chrisowi Larsenowi był pod wieloma względami przełomowy. Nie tylko dlatego, że jest to jeden z tych rzadkich przypadków, w których pozwani dyrektorzy zostali osobiście oskarżeni, ale również dlatego, że możemy zaobserwować jak zaangażowanie instytucji publicznej może znacząco wpłynąć na kurs kryptowaluty, a w tym przypadku kurs XRP.

Mimo przeciwności losu i toczącego się pozwu możemy obserwować jak projekt firmy Ripple rośnie na sile. 

Co jednak z Ripple?

Wkrótce po tym, jak pozew został po raz pierwszy złożony w grudniu, pojawiło się wiele sceptycznych opinii.  Jednak wbrew oczekiwaniom, XRP poradził sobie dość dobrze. Przed ostatnimi korektami, cena XRP była notowana na najwyższym poziomie od ponad 3 lat.

Czy firma blockchain z siedzibą w San Francisco straciła jakichkolwiek klientów lub napotkała jakiekolwiek przeszkody w związku ze wspomnianym pozwem? Na to pytanie odpowiedział Brad Garlinghouse, CEO Ripple, podczas ostatniego wywiadu.

 

Garlinghouse ujawnił:

 W sprawie pozwu są głównie dobre wiadomości.

 

Garlinghouse podkreślił również, że pomimo wspomnianego procesu sądowego, rok 2020 był największym rokiem w historii RippleNet, w którym firma przetworzyła ponad 3 miliony transakcji. W rzeczywistości, to samo zostało rozszerzone przez raport Ripple Q4, który został wydany w lutym. Jednakże, w raporcie stwierdzono również, że ponad 12% wolumenów XRP zostało dotkniętych przez wspomniany wcześniej pozew sądowy.

 

Podobnie jak wspomniany wcześniej pozew, wejście Coinbase na giełdę również było postrzegane przez wielu jako game-changer dla branży. Czy jednak IPO Ripple będzie następne? Wszelkie takie plany będą musiały poczekać, aż obecna sprawa sądowa zostanie rozwiązana, dodał.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Co nowego?

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować? Informacje dla początkujących

Aby uzyskać odpowiedź na pytanie “Kryptowaluty, jak zacząć w nie inwestować?” konieczne jest zadanie sobie wcześniej kilku pośrednich pytań.

Zaginął Sylwester Suszek – założyciel giełdy BitBay (Zonda)

Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około 15.00, odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

Prowizje na giełdzie Binance

Korzystanie z giełdy daje wiele możliwości, ale pojawia się również pytanie. Czy korzystanie z największej giełdy krypto na świecie jest drogie?

Prowizje za transakcje na giełdzie nie odstają specjalnie od innych giełd. Poniżej rozpisaliśmy obecne koszty transakcji na giełdzie Binance.

Dodaj komentarz

osiemnaście + czternaście =