Ripple: Oto "dobre wiadomości" od czasu złożenia pozwu
Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

Ripple: Oto “dobre wiadomości” od czasu złożenia pozwu

Aktualności Ripple: Oto “dobre wiadomości” od czasu złożenia pozwu

Pozew SEC przeciwko Ripple Labs oraz dyrektorom Bradowi Garlinghouse’owi i Chrisowi Larsenowi był pod wieloma względami przełomowy. Nie tylko dlatego, że jest to jeden z tych rzadkich przypadków, w których pozwani dyrektorzy zostali osobiście oskarżeni, ale również dlatego, że możemy zaobserwować jak zaangażowanie instytucji publicznej może znacząco wpłynąć na kurs kryptowaluty, a w tym przypadku kurs XRP.

Mimo przeciwności losu i toczącego się pozwu możemy obserwować jak projekt firmy Ripple rośnie na sile. 

Co jednak z Ripple?

Wkrótce po tym, jak pozew został po raz pierwszy złożony w grudniu, pojawiło się wiele sceptycznych opinii.  Jednak wbrew oczekiwaniom, XRP poradził sobie dość dobrze. Przed ostatnimi korektami, cena XRP była notowana na najwyższym poziomie od ponad 3 lat.

Czy firma blockchain z siedzibą w San Francisco straciła jakichkolwiek klientów lub napotkała jakiekolwiek przeszkody w związku ze wspomnianym pozwem? Na to pytanie odpowiedział Brad Garlinghouse, CEO Ripple, podczas ostatniego wywiadu.

 

Garlinghouse ujawnił:

 W sprawie pozwu są głównie dobre wiadomości.

 

Garlinghouse podkreślił również, że pomimo wspomnianego procesu sądowego, rok 2020 był największym rokiem w historii RippleNet, w którym firma przetworzyła ponad 3 miliony transakcji. W rzeczywistości, to samo zostało rozszerzone przez raport Ripple Q4, który został wydany w lutym. Jednakże, w raporcie stwierdzono również, że ponad 12% wolumenów XRP zostało dotkniętych przez wspomniany wcześniej pozew sądowy.

 

Podobnie jak wspomniany wcześniej pozew, wejście Coinbase na giełdę również było postrzegane przez wielu jako game-changer dla branży. Czy jednak IPO Ripple będzie następne? Wszelkie takie plany będą musiały poczekać, aż obecna sprawa sądowa zostanie rozwiązana, dodał.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Co nowego?

ETH przebija 4 000 USD

Kryptowaluta ETH przekroczyła granicę 4 000 dolarów, ustanawiając po raz kolejny nowe ATH.

SpaceX będzie akceptować płatności Dogecoin za misje kosmiczne

Prowadzona przez Elona Muska firma SpaceX ogłosiła, że będzie akceptować Dogecoin jako zapłatę za nadchodzącą misję na Księżyc.

Ethereum jest dla Fintech tym, czym Bitcoin jest dla złota

Świat gwałtownie zmierza w kierunku cyfryzacji, a Ethereum wydaje się być zagrożeniem dla finansów starej gwardii, tak jak Bitcoin jest zagrożeniem dla złota.

Dodaj komentarz