Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Wartość rynkowa Bitcoina przekroczyła 1 bilion dolarów!

HomeAktualności Wartość rynkowa Bitcoina przekroczyła 1 bilion dolarów!

Z informacji podanych przez Coindesk razem z kursem Bitcoina na poziomie 53 685 dolarów, jego wartość rynkowa przekracza bilion dolarów. 

Powodem tego są takie rzeczy jak inwestycja Tesli W bitcoina warta 1,5 miliarda dolarów, czy biznesy takie jak Mastercard otwierające się na kryptowaluty.

Wykres kapitalizacji marketu przez Bitcoina w ciągu ostatnich 180 dni (blockchain.com)

Można się spodziewać że kurs Bitcoina nieprędko spadnie, gdy najbogatszy człowiek na świecie – Elon Musk mówi że jest “nieco lepszy niż gotówka” i zwiększa jego kurs tylko dodając #bitcoin w swoim bio na twitterze. W tym czasie Nvidia przygotowuje GPU specjalnie zaprojektowane do kopania kryptowalut.

 

Jeszcze rok temu wartość rynkowa Bitcoina wynosiła około 178 miliardów dolarów – pisze Coindesk. Pokazuje to, że w najbliższym czasie po Bitcoinie możemy się spodziewać tylko wielkich rzeczy i pobijania kolejnych rekordów. Nie zdziwiłbym się gdyby w tym roku wartość rynkowa Bitcoina zbliżyła się do 2 bilionów dolarów.

 

Źródła: coindesk.com, blockchain,com

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Jaki był powód upadku Terra LUNA?

Przyczyną upadku waluty było załamanie stablecoinu TerraUSD (UST), z którym powiązana była LUNA. Aby zrozumieć przyczynę upadku, najpierw warto zrozumieć, czym są stablecoiny.

Wprowadzenie do Web3

Web3 to nowa generacja internetu. Wyróżnia ją to, że platformy, aplikacje i treści znajdujące się w sieci Web3 są zdecentralizowane.

Smartfon Web3 od Solana

23 czerwca 2022 Solana ogłosiła oficjalnie start projektu pierwszego smartfona wspierającego zdecentralizowane aplikacje (dApps). Telefon będzie nosił nazwę Saga.

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować? Informacje dla początkujących

Aby uzyskać odpowiedź na pytanie “Kryptowaluty, jak zacząć w nie inwestować?” konieczne jest zadanie sobie wcześniej kilku pośrednich pytań.

Zaginął Sylwester Suszek – założyciel giełdy BitBay (Zonda)

Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około 15.00, odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

Prowizje na giełdzie Binance

Korzystanie z giełdy daje wiele możliwości, ale pojawia się również pytanie. Czy korzystanie z największej giełdy krypto na świecie jest drogie?

Prowizje za transakcje na giełdzie nie odstają specjalnie od innych giełd. Poniżej rozpisaliśmy obecne koszty transakcji na giełdzie Binance.

Dodaj komentarz

szesnaście − 10 =