Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Wartość rynkowa Bitcoina przekroczyła 1 bilion dolarów!

HomeAktualności Wartość rynkowa Bitcoina przekroczyła 1 bilion dolarów!

Z informacji podanych przez Coindesk razem z kursem Bitcoina na poziomie 53 685 dolarów, jego wartość rynkowa przekracza bilion dolarów. 

Powodem tego są takie rzeczy jak inwestycja Tesli W bitcoina warta 1,5 miliarda dolarów, czy biznesy takie jak Mastercard otwierające się na kryptowaluty.

Wykres kapitalizacji marketu przez Bitcoina w ciągu ostatnich 180 dni (blockchain.com)

Można się spodziewać że kurs Bitcoina nieprędko spadnie, gdy najbogatszy człowiek na świecie – Elon Musk mówi że jest “nieco lepszy niż gotówka” i zwiększa jego kurs tylko dodając #bitcoin w swoim bio na twitterze. W tym czasie Nvidia przygotowuje GPU specjalnie zaprojektowane do kopania kryptowalut.

 

Jeszcze rok temu wartość rynkowa Bitcoina wynosiła około 178 miliardów dolarów – pisze Coindesk. Pokazuje to, że w najbliższym czasie po Bitcoinie możemy się spodziewać tylko wielkich rzeczy i pobijania kolejnych rekordów. Nie zdziwiłbym się gdyby w tym roku wartość rynkowa Bitcoina zbliżyła się do 2 bilionów dolarów.

 

Źródła: coindesk.com, blockchain,com

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

Rabat na wszystko z okazji Black Friday

KryptoBot pomaga Wam w handlu walutami cyfrowymi już od prawie 5 lat. Razem udało nam się osiągnąć bardzo dużo i uda się osiągnąć jeszcze więcej! Za cały wkład w nasz rozwój chcemy Wam podziękować, a teraz jest ku temu dobra okazja

Niezbędne aplikacje do handlu kryptowalutami

Jaka jest najlepsza aplikacja kryptowalutowa? Tego na pewno nie dowiesz się z naszego wpisu…

Dowiesz się z niego jednak jakie aplikacje są Ci niezbędne i poznasz kilka sprawdzonych opcji.

Polak zdecentralizowany, ThePolak nowoczesny!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać tokeny NFT z kolekcji The Polacy! Ile punktów Ty zdobędziesz, Rodaku?

Czym są i jak naprawdę działają kryptowaluty?

Czym są kryptowaluty i w jaki sposób działają? Na to i kilka innych pytań odpowiemy w dzisiejszym wpisie.

Jaki był powód upadku Terra LUNA?

Przyczyną upadku waluty było załamanie stablecoinu TerraUSD (UST), z którym powiązana była LUNA. Aby zrozumieć przyczynę upadku, najpierw warto zrozumieć, czym są stablecoiny.

Wprowadzenie do Web3

Web3 to nowa generacja internetu. Wyróżnia ją to, że platformy, aplikacje i treści znajdujące się w sieci Web3 są zdecentralizowane.