Wartość rynkowa Bitcoina przekroczyła 1 bilion dolarów!
Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Obserwuj

Wartość rynkowa Bitcoina przekroczyła 1 bilion dolarów!

Aktualności Wartość rynkowa Bitcoina przekroczyła 1 bilion dolarów!

Z informacji podanych przez Coindesk razem z kursem Bitcoina na poziomie 53 685 dolarów, jego wartość rynkowa przekracza bilion dolarów. 

Powodem tego są takie rzeczy jak inwestycja Tesli W bitcoina warta 1,5 miliarda dolarów, czy biznesy takie jak Mastercard otwierające się na kryptowaluty.

Wykres kapitalizacji marketu przez Bitcoina w ciągu ostatnich 180 dni (blockchain.com)

Można się spodziewać że kurs Bitcoina nieprędko spadnie, gdy najbogatszy człowiek na świecie – Elon Musk mówi że jest “nieco lepszy niż gotówka” i zwiększa jego kurs tylko dodając #bitcoin w swoim bio na twitterze. W tym czasie Nvidia przygotowuje GPU specjalnie zaprojektowane do kopania kryptowalut.

 

Jeszcze rok temu wartość rynkowa Bitcoina wynosiła około 178 miliardów dolarów – pisze Coindesk. Pokazuje to, że w najbliższym czasie po Bitcoinie możemy się spodziewać tylko wielkich rzeczy i pobijania kolejnych rekordów. Nie zdziwiłbym się gdyby w tym roku wartość rynkowa Bitcoina zbliżyła się do 2 bilionów dolarów.

 

Źródła: coindesk.com, blockchain,com

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!

ETH przebija 4 000 USD

Kryptowaluta ETH przekroczyła granicę 4 000 dolarów, ustanawiając po raz kolejny nowe ATH.

SpaceX będzie akceptować płatności Dogecoin za misje kosmiczne

Prowadzona przez Elona Muska firma SpaceX ogłosiła, że będzie akceptować Dogecoin jako zapłatę za nadchodzącą misję na Księżyc.

Ethereum jest dla Fintech tym, czym Bitcoin jest dla złota

Świat gwałtownie zmierza w kierunku cyfryzacji, a Ethereum wydaje się być zagrożeniem dla finansów starej gwardii, tak jak Bitcoin jest zagrożeniem dla złota.

Co powinieneś wiedzieć o możliwych sankcjach w sprawie Ripple vs SEC

A co, jeśli hipotetycznie SEC poprosi o nałożenie sankcji na posiadaczy XRP? Co wtedy?

Oficjalny raport XRP za 1 kwartał 2021

Oficjalny raport XRP za 1 kwartał 2021 przygotowany przez Ripple. Zapoznaj się z naszym obszernym opracowaniem tego dokumentu.

Dogecoin jest teraz więcej wart niż XRP

Dogecoin osiągnął dziś rekordowy poziom 0,68 USD. To wzrost o 50% w ciągu jednego dnia. Przekroczył łączną kapitalizację rynkową XRP.

Dodaj komentarz