Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Spadki kursów kryptowalut?

HomePorady Spadki kursów kryptowalut?

Żyj szybko, umieraj młodo…

„Żyj szybko, umieraj młodo, kochanie, zanim się zestarzejesz – zaśpiewała.”

To cytat z książki Melvin Burgess – Ćpun. Książki kontrowersyjnej, obrzydliwej i okropnej. Jednocześnie genialnej i pouczającej. W mojej głowie ta historia 14-latków uciekających z domu, biorących narkotyki i igrających z życiem ma wiele wspólnego z szeroko pojętym hazardem. Hazard z kolei nierozłącznie kojarzy mi się z giełdą. Dlaczego? W obydwu przypadkach emocje (zarówno pozytywne jak i negatywne) mogą decydować o powodzeniu inwestycji.

Czarne czy czerwone?

Wyobraźcie sobie, że stoicie przy kole ruletki. W ręku trzymacie żeton o nominale $5000 i zastanawiacie się czy położyć go na polu czerwonym czy czarnym. Czujecie to? Teraz wyobraź sobie, że chcesz kupić krypto. BTC czy GAME? Kurs wzrośnie czy będzie czerwono? Abstrachując od analizy podobieństwo widać gołym okiem. Dlatego emocje, które będą Tobą kierowały są bardzo ważne.

Powiedz mi jak żyć mądralo?

Opowiem wam o trzech sposobach radzenia sobie ze spadkami, z których sam korzystam. Zacznijmy od tego, że każdą inwestycję staram się przeanalizować. Sposobów jest mnóstwo i każdy znajdzie swój. Może to być analiza techniczna chociażby na podstawie kursu kryptowalut lub zbliżające się ważne wydarzenia w świecie kryptowalut. Jeśli Tobie w podjęciu decyzji o zakupie pomaga zachowanie gołębi dokarmianych przez sąsiadkę przed blokiem – śmiało.

Sposób nr 1 – DOKUP

Kupiłeś 0,5 BTC. Kurs BTC zaczyna spadać. Stop loss w Kryptobocie masz ustawiony dosyć wysoko. Wiesz, czujesz, gołębie chodzą żwawo – nie chcesz sprzedawać. Dokup. Uśrednisz dzięki temu kurs zakupu i w momencie wzrostów zarobisz więcej.

Sposób nr 2 – CZEKAJ DŁUGO

Sprawa jasna. Kryptobot ustawiony na sztywno. Kurs się waha, w końcu wchodzi Twoje 5%. Zarobiony!

Sposób nr 3 – SPRZEDAJ WSZYSTKO

Czytaj: ustaw Stop loss w Kryptobocie na takim poziomie, żeby ciśnienie tętnicze Twojego organizmu nie osiągało wartości zagrażających  życiu. O stop loss BitBay pisałem wcześniej.

Słowo dnia – cierpliwość

Dynamika rynku kryptowalut jest na tyle wysoka, że powinieneś zapamiętać słowo cierpliwość i myśleć o nim często. Historyczne wahania Bitcoina i innych walut na Bitbay, Bitcoin czy Coindeal pokazują, że z jednej strony mamy do czynienia z szansą łatwego zarobku, jak i szybkiej straty. Filtruj sugestie innych, czerp dobre pomysły. W ich realizacji wesprze Cię Kryptobot.