Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Wirex przenosi się do Ameryki oferując więcej niż jakakolwiek inna karta krypto

HomeAktualności Wirex przenosi się do Ameryki oferując więcej niż jakakolwiek inna karta krypto

Jest to bezprecedensowe, że firma oferuje swoim użytkownikom wiele kryptowalut na swojej platformie płatniczej. Dodatkowo informacja o wejściu na prawie nieograniczony rynek USA robi wrażenie. Nagle monety, które wcześniej miały niewiele więcej niż wartość spekulacyjną, mogą być wykorzystywane do dokonywania płatności w trybie day-to-day.

Innowacyjna karta

Ci, którzy ubiegają się o kartę Wirex, mają możliwość załadowania jej za pomocą Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, a platforma tradycyjnej wymiany walut kryje w sobie plany zwiększenia liczby monet. Do tej pory Amerykanie mogli grać tylko z Bitcoinem. W rzeczywistości istnieje tylko jedna karta krypto-debetowa dostępna w całych Stanach Zjednoczonych. BitPay już od jakiegoś czasu prowadzi na kontynencie, oferując usługę płatności skupioną na Bitcoin i Bitcoin Cash oraz kartę debetową Visa, która kosztuje 9,95 USD.
Shift działa już od kilku lat, ale oferuje karty debetowe tylko mieszkańcom 46 stanów. Oferuje użytkownikom bezproblemową integrację z kontem Coinbase, ale wiąże się to z kosztami początkowymi: cena za kartę debetową Bitcoin Shift wynosi 20 USD. Żadna z tych platform nie pobiera opłat za utrzymanie, ale dzięki Wirex oferującemu bezpłatną kartę o znikomej opłacie w wysokości 1,5 USD / miesiąc, jest to prawdopodobnie nieistotne, ze względu nie tylko na różnorodność jej oferty, ale także na fakt, że Wirex oferuje klientom 0,5% “cryptoback” przy każdym zakupie dokonanym za pomocą karty krypto Visa.

Wirex daje swoim klientom więcej

Dodatkowe funkcje są zawsze dobre, a funkcjonalność jest kluczowa, szczególnie w przypadku platformy płatności z aplikacjami mobilnymi. Ale nietrudno zrozumieć, że ludzie zawsze będą najbardziej zainteresowani usługą, która sprawi, że poczują kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Chociaż nie jest to poważny problem, źródłem irytacji jest to, że BitPay pozwala tylko na konwersję krypto na walutę pieniężną – nie na odwrót – podczas gdy Wirex ułatwia wymianę w obie strony natychmiast i za pomocą stawek na żywo bez dodatkowych opłat i prowizji. Shift proponuje transakcję za pomocą Coinbase, jednak nie jest to idealne rozwiązanie, ponieważ Coinbase pobiera 3% opłat transakcyjnych. Wirex ma imponujący produkt na ręku, a ekspansja w USA daje mu nową szansę na szersze wykorzystanie kryptowalut. XRP jest na fali więc można się zastanawiać, czy wprowadzenie krypty Wirex do USA może przyspieszyć dalszy rozwój.