Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Zaginął Sylwester Suszek – założyciel giełdy BitBay (Zonda)

HomeAktualności Zaginął Sylwester Suszek – założyciel giełdy BitBay (Zonda)
zaginą były ceo zondy - sylwester suszek

Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około 15.00, odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

Takie informacje można znaleźć w ogłoszeniu na stronie śląskiej policji.

Ogłoszenie o zaginięciu Sylwestra Suszka - slaska.policja.gov.pl
Ogłoszenie o zaginięciu Sylwestra Suszka - slaska.policja.gov.pl

Na tę chwilę tak naprawdę nie wiadomo wiele więcej. Nie znane są powody, ani okoliczności zaginięcia.

Zaginął były prezes Zondy

Sylwester Suszek był założycielem i wieloletnim prezesem giełdy BitBay. Kiedy w listopadzie ubiegłego roku giełda pozyskała dofinansowanie i przeszła rebranding, który uwzględniał między innymi zmianę nazwy giełdy na Zonda. Sylwester Suszek przestał  pełnić funkcję prezesa spółki od maja 2021 roku i od tamtego momentu nie jest w żaden sposób związany z działaniem giełdy.

Giełda Zonda oficjalnie informuje:

Pragniemy uprzejmie zaznaczyć, że Pan Sylwester Suszek od maja 2021 roku nie pełni żadnej funkcji ani nie jest związany z giełdą kryptowalut Zonda (ex-BitBay). Zonda jest w pełni, bezpieczną, audytowaną i regulowaną giełdą kryptowalutową posiadającą licencje wydane przez estońską FIU i kanadyjski FINTRAC.

 

Na tę chwilę nie ma (a przynajmniej nie są znane) powodów aby wiązać zaginięcie Sylwestra Suszka z aktywnością zawodową. Z uwagi na brak informacji na temat zaginięcia i względnie niedługi czas od jego zgłoszenia równie dobrze może się ono okazać chwilowym zniknięciem.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!