Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Zjeść ciastko czy mieć ciastko? Kapitalizacja zysku

HomePorady Zjeść ciastko czy mieć ciastko? Kapitalizacja zysku

Czy da się zjeść ciastko i mieć ciastko?

Teorie dotyczące powiedzenia, że nie da się mieć ciastka i zjeść ciastka są różne. Większość z nich mówi o tym, iż jest to niemożliwe. Za przykład podawane są głównie poważne życiowe rozterki dotyczące związków czy posiadania w domu zwierzęcia. I rzeczywiście trudno się nie zgodzić z tym, że będąc w związku nie powinno się uganiać za losowo poznanymi partnerami płci przeciwnej (lub tej samej, jestem tolerancyjny).

Podobnie, brać pod uwagę trzeba wyjście przy -20C na spacer ze swoim czworonożnym przyjacielem, w przerwach pomiędzy przytulaniem się do jego puchatego brzucha.

Banał powiecie.

Ok. Teraz mniej oczywiste.

Niezależnie czy mówimy o związkach, czy psich przyjacielach (przepraszam kociarzy) słowem klucz jest decyzja. W odróżnieniu od sytuacji powyższych te podejmowane w Kryptobocie bywają łatwiejsze. Udowodnię Wam, że za pomocą jednego kliknięcia zdecydujecie, że  będziecie mieli ciastko i je zjecie!

Nie żartuj.

Otóż nie żartuję. Kolejny raz odwołuję się do waszej wyobraźni.

Wchodzisz do sklepu, kupujesz kajzerkę, płacisz za nią 50gr. Wychodzisz i w promieniach wakacyjnego słońca, zjadasz kęs bułki. Następnie chowasz ją do kieszeni i idziesz do domu. W domu wyciągasz kajzerkę i ze zdumieniem stwierdzasz, że bułka jest cała. Brzuszek szczęśliwy bo coś tam schrupał wcześniej. Rozentuzjazmowany tą sytuacją znowu gryziesz bułkę i chowasz ją do plecaka. Kolejnego dnia rano, zaszokowany wyciągasz całą kajzerkę. Co więcej nie zjadasz jej, a wieczorem zdumiony patrzysz, że bułka obsypana jest makiem. Wartość bułki 55gr.

Właśnie tak moja wyobraźnia, wizualizuje sobie opcję +Zysk w Kryptobocie, która jest niczym innym jak kapitalizacją zysku. Schodząc na ziemię, kajzerka sama się nie odbuduje, ale zainwestowane pieniądze mogą wyrobić zysk.

Bla bla bla. Konkretnie.

Ustawmy takie zadanie w Kryptobocie:

Ustawienia KB

Czym jest pętla i jak zabezpieczyć się stop lossem przeczytacie tutaj

Zleciliśmy kupno BID za 100zł i sprzedaż ASK, w potrójnej pętli, pary walut LSK/PLN przy założeniach:

kupno – zmiana w zakresie 0,5%-1% w ciągu ostatnich 30 minut

sprzedaż – wzrost 5%

stoploss – 10%

+Zysk” oznacza:

Jeśli warunek kupna będzie spełniony, LSK zostanie kupiony i sprzedany przy wzroście 5%, a następnie wyrobiony zysk (5zł) zostanie skapitalizowany i dodany do budżetu kupna kolejnego zadania w tej pętli. Po spełnieniu kolejny raz warunków kupna zostanie utworzone zadanie kupna za kwotę 105zł. Sytuacja będzie się powtarzała do zakończenia danej pętli. W tym przypadku 3-krotnie.

Właśnie udowodniłem Wam,  że jednym kliknięciem w checkbox poniżej „+Zysk” zjedliście ciastko (zyskaliście 5zł, które wirtualnie przejadacie ? ) i nadal macie ciastko o wartości 100zł.

Czarodziej.