Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Zonda – kantor walutowy

HomeAktualności Zonda – kantor walutowy
kantor zonda head
Zaloguj się na swoje konto na giełdzie Zonada →
W niedawno dodanym poradniku szczegółowo wyjaśnialiśmy jak działają kantory kryptowalutowe, oraz omówiliśmy wszystkie zagadnienia związane z otwieraniem swojego własnego kantoru kryptowalutowego. Dzisiaj omówimy działalność tradycyjnego kantoru walut FIAT, który jest związany z działalnością największej giełdy kryptowalutowej w Europie – Zondy.

Zonda może być znana niektórym jako BitBay. Giełda niedano przeszła duże zmiany wliczając w to rebranding i zmianę nazwy. Kantor kryptowalut jest dostępny dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników giełdy.

Kantor giełdy Zonda, dostępny dla zarejestrowanych użytkowników.

Jak działa kantor walutowy na Zondzie?

Kantor walutowy na Zondzie pozwala na szybką wymianę walut FIAT między sobą, co jest szczególnym ułatwieniem, jeśli przykładowo chcemy kupić krypto które jest dostępne tylko w parze z USD, a na swoim koncie poosiadamy jedynie PLN.

bezpieczeństwo kantor zonda Bezpieczeństwo 

Wymogi jakie musi spełnić każdy kantor walutowy są wystarczającym powodem, aby uznać środki, które za jego pomocą wypłacamy za bezpieczne. Kantor Zonda można jednak uznać za szczególnie zabezpieczony. Dostęp do niego posiadają tylko zarejestrowani i zweryfikowani użytkownicy legalnie działającej giełdy kryptowalutowej, której wymogi bezpieczeństwa są większe niż w przypadku kantoru. Dodatkowo transakcje w kantorze są zabezpieczone przez Google Authenticator.

funkcje kantoru zonda Jak korzystać z funkcji kantoru?

Aby skorzystać z opcji wymiany walut w kantorze Zonda musimy:

  1. Zalogować się do na swój profil na giełdzie.
  2. Wejść w zakładkę “Kantor FIAT”.
  3. Wybrać pary walut, które chcemy wymieniać.
  4. Postępować zgodnie z instrukcjami na stronie, aby ukończyć proces.
wymiana walut kantor zonda  Jakie waluty można wymieniać?

W kantorze Zonda można wymieniać 4 waluty: Euro (EUR), Funt Brytyjski (GBP), Polski Złoty (PLN), Dolar Amerykański (USD). Wszystkie waluty mają limity jednorazowej wymiany:

  1. EUR: 10.00 – 500 000.00
  2. GBP: 10.00 – 150 000.00
  3. PLN: 30.00 – 2 000 000.00
  4. USD: 10.00 – 150 000.00

Kursy wymiany między walutami często ulegają zmianom.

wypłata z kantoru zonda Jak wypłacić środki, które wymieniliśmy w kantorze Zonda?

Wypłacać środki z kantoru Zonda mogą tylko zweryfikowani użytkownicy giełdy. Aby zweryfikować swoje konto trzeba przejść przez wszystkie kroki weryfikacji, oraz zweryfikować swój rachunek bankowy poprzez wpłatę (co najmniej) 10 EUR/GBP/PLN/USD do swojego salda.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!