Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Zonda otrzymała licencje na działalność na rynku kanadyjskim

HomeAktualności Zonda otrzymała licencje na działalność na rynku kanadyjskim
zonda na rynku kanadyjskim head
Zaloguj się na swoje konto na giełdzie Zonada →

Zonda to największa giełda kryptowalut w Polsce i jedna z większych w Europie. W ostatnich miesiącach zeszłego roku zaczęła wprowadzać w życie wiele zmian. Giełda przeszła restrukturyzację i rebranding. Jak pewnie większość w Was wie, do niedawna giełda nazywała się BitBay.

Co się zmieniło?

Do tej pory zmiany widoczne dla użytkowników nie były szczególnie widoczne. Z pewnością można do nich zaliczyć:

  1. zmianę nazwy i logo giełdy,
  2. zmianę szaty graficznej strony internetowej,
  3. wprowadzenie nowych forma płatności; np. ZEN.

Natomiast bez zmian pozostały systemy takie jak:

  1. rejestracja,
  2. logowanie,
  3. przeprowadzanie transakcji,
  4. ogólna funkcjonalność witryny

Wejście giełdy Zonda na rynek kanadyjski

Zmiany, które do tej pory zostały wprowadzone, to tylko początek ogólnych zmian jakie planuje Zonda. Giełda pozyskała nowego inwestora, dzięki czemu może się sprawnie rozwijać.

Głównym założeniem planu rozwoju giełdy na najbliższy czas było wejście giełdy na rynek Kanadyjski. I jak zostało ogłoszone 20.01.2022 r. na profilu na facebooku giełdy, Zonda otrzymała już licencję na działalność w Kanadzie.

 

Z dumą ogłaszamy, że staliśmy się pierwszą europejską giełdą kryptowalut, która uzyskała zgodę organów regulacyjnych na działalność w Kanadzie. Co za tym idzie, wizja rozwoju na rynku północnoamerykańskim w drugiej połowie 2022 roku z odległego marzenia właśnie stała się rzeczywistością.

Oficjalne oświadczenie na stronie giełdy – Zondaglobal.com

Co to oznacza dla funkcjonalności giełdy?

Licencja została przyznana przez Kanadyjskie Centrum Analiz Transakcji i Raportów. Pozwala ona na prowadzenia działalności w Kanadzie jako Firma Świadcząca Usługi Pieniężne (MSB) ze skutkiem natychmiastowym. Zdobycie licencji wymagało spełnienia określonych wymagań w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania działalności terrorystycznej w Kanadzie.

 

Rozszerzenie dotychczasowej licencji to pozytywna wiadomość zarówno dla Kanadyjczyków, jak i dotychczasowych użytkowników giełdy.

Korzyści jakie daje to:

  • więcej nowych użytkowników,
  • większa płynność na rynkach, a dodatkowo,
  • nowe usługi i narzędzia dla firm, jak i indywidualnych inwestorów.

Zonda to jedna z giełd, na których możecie handlować przy pomocy KryptoBota. Jeśli jeszcze nie macie konta na giełdzie, to udostępniamy dla Was poradniki, które krok po kroku przeprowadzają przez proces rejestracji, oraz weryfikacji nowego konta.

Czy masz już konto w KryptoBocie? Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie. Sprawdź za darmo jak to działa!