Aplikacja mobilna

Ściągnij naszą aplikację by na bieżąco śledzić pracę KryptoBota.

j j

Masz już konto?
Zaloguj się
Obserwuj

Zrealizowaliśmy 220 000 transakcji!

HomeAktualności Zrealizowaliśmy 220 000 transakcji!
KryptoBot i 50 MLN złotych

KryptoBot wyraźnie zaznacza swoją pozycję na rynku handlu kryptowalutami. Pozwala swoim użytkownikom na zautomatyzowanie swoich strategii.

KryptoBot będzie skanować rynek 24/7 wykonując Twoje polecenia aby kupować i sprzedawać kryptowaluty zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Zrobił to już ponad 220 000 razy na łączną kwotę 50 000 000 złotych!

Naszym celem jest uproszczenie procesu handlu cyfrowymi walutami i pomoc inwestorom na wszystkich poziomach zaawansowania w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości tradingowych, maksymalizacji zysków i zmniejszeniu szansy na straty.

KryptoBot eliminuje ludzkie słabości podczas handlu kryptowalutami.

KryptoBot wprowadza intuicyjne narzędzia do tradingu i znacznie upraszcza jego proces. Zautomatyzowany bot, sprawia, że handel kryptowalutami jest o wiele łatwiejszy dla tych, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z botów, jednocześnie dbając o wymagających traderów. Więcej o korzyściach z korzystania z botów możecie przeczytać w tym artykule.

Ideą KryptoBota było stworzenie przyjaznego asystenta i ten cel ciągle nam przyświeca przy wypuszczaniu kolejnych wersji naszego produktu. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim nas obdarzacie. W ramach podziękowania przygotowaliśmy Dla Was niespodziankę.

Odbierz darmowe 50 KBT

KryptoBot Token KBT

KryptoBot Token KBT

Z okazji naszego “małego” jubileuszu chcemy Wam przekazać 50 tokenów KBT. Czemu warto posiadać nasz token? Jesteśmy chwile przed możliwością handlowania KBT. KBT trafi na giełdę. Czy warto go posiadać? Jest Was ponad 7 000 osób. Będziecie pierwsi. To Wy będziecie decydować o jego cenie! Obecnie w ramach naszej platformy dokonano 22 860 transakcji za pomocą KBT. KryptoBot powstał by wspierać społeczność inwestorów i ta społeczność będzie decydować o kursie KBT.

Co możesz zrobić z 50 KBT? Będziesz mógł je wkrótce sprzedać lub już teraz wymienić za dostęp do naszego rankingu traderów. Będziesz mógł kopiować ruchy inwestorów którzy zarabiają kilkadziesiąt % tygodniowo!

 

Jak otrzymać 50 KBT?

Zaloguj się na swoje konto. Zobaczysz komunikat o możliwości odebrania tokenów. Wystarczy, że klikniesz “Odbierz nagrodę” i po chwili na Twoje konto trafi 50 KBT. By otrzymać tokeny należy być połączonym jedną z giełd. Jak połączyć się z giełdą BitBay przeczytasz w tym poradniku.

Jeśli nie masz konta na żadnej giełdzie to przeczytaj jak to zrobić w 5 min!

Życzymy sobie i Wam kolejnych 50 mln złotych.

BitBay